Alix Avien Terracotta Pudra İncelemesi ve Kullananların Yorumları

Günlük hayatta makyajdan vazgeçemeyenler, çeşitli sebeplerle fondöten kullanmayanlar ama cildinde de fazlasıyla leke olanlar için Alix Avien pudranı en ideal ürün olduğu söylenebilir. Kapatılması gereken lekeler çoksa ve hafif bir kapatıcılık istiyorsanız alışveriş listenizin ilk sırasına Alix Avien pudrayı yazabilirsiniz. Kullananların övmekle bitiremediği, bir alanların asla vazgeçemediği ürün için mucizevî sıfatı yerinde olacaktır.

Neden Alix Avien Terracotta?

Alix Avien terracotta pudra kullananların da söylemlerinden kapatıcılık konusunda ki başarısını anlamak mümkün. Alix Avien terracotta pudra yorumlarına bakıldığında sıradan bir kapatıcılıktan bahsedilmediğini görmek mümkün. Pudra klasik ürünlerdeki kapatıcılığa ilaveten eşit kapama özelliğine sahip. Kısacası yüzün her bölgesinde aynı tonu yakalayabilmek için harika bir ürün. Yoğun bir ürün olmadığından makyajın temizlenmesi aşamasında da kolaylık sağlayacaktır. Makyaj temizleme ürününüz ile cildinizi pudradan kolayca arındırabilirsiniz. Makyajınızı hafif bir kalem ve maskaraya ilaveten güne uygun favori rujunuz ile tamamlayabilirsiniz.

Mucizevî Pudra

Marka fark etmesizin pudralarda görülen en genel sorun ton farklılıklarına çözüm olmamasıdır. Yani cildiniz de güneş lekeleri gibi ton farkına sebep olan kapatılması gereken lekeler varsa sıradan bir pudra kullanmak yerine Alix Avien terracotta pudra kullananları dinleyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pudra kullanımında bir diğer sorun uygulama sonrası pudranın ciltte toz şeklinde kalması ve çirkin bir görünüme neden olmakla beraber kolayca uçup gitmesidir. Ancak Alix Avien terracotta pudra yorumlarına bakıldığında böyle bir sorunun olmadığı rahatlıkla fark edilebilir. Aksine bu pudra cilde uygulandığında ciltle bütünleşerek daha doğal bir görünüm vermek üzere tasarlanmıştır. Cilt üzerindeki ton farkını ortadan kaldıran eşit bir dağılma ile pürüzsüz bir görünüm kazandıran Alix Avien pudra fiyat bakımından da oldukça uygun.

Alix Avien Terracotta Pudra Nasıl Uygulanmalı?

Farklı renk tonlarıyla herkese uygun bir alternatif sunan Alix Avien terracotta pudranın içinde yer alan süngeri ile tam anlamıyla bir kapatıcılık sağlamak mümkün ama cildiniz çok lekeli değilse sadece hafif bir farklılık istiyorsanız kabuki fırça ile de uygulama yapabilirsiniz. Ürünün bir diğer avantajı beraberinde başka bir cilt kapama ürünü kullanımına gerek kalmaması. Bu durum hem katman görünümünde makyajdan uzaklaştırdığı gibi hem de zamandan kazandıracaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Alix Avien Terracotta Pudra İncelemesi ve Kullananların Yorumları için yorumda bulun

    Alix Avien Terracotta Pudra İncelemesi ve Kullananların Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alix Avien Terracotta Pudra İncelemesi ve Kullananların Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.