Bacak Kalınlaştırıcı(Dolgunlaştırıcı) Krem Önerileri

Bacak kalınlaştırıcı krem önerileri çoğunlukla bacak şeklinden memnun olmayan kişilerin tercih ettiği kremlerdir. Diz kapağı ve altının ince olması, üzerinin kalın görünmesi kişilerin çarpık bacaklı görünmesine neden olmaktadır. Tüm bacağın boydan boya dengeli ve sağlıklı görünebilmesi için alternatif çözümler değerlendirilmelidir. Özellikle kremler bu konuda etkili olabilmektedir.

Bacaklarda bulunan yağ dengesini koruyan kremler aynı zamanda eşit şekilde dağılım sağlamaktadır. Dolayısıyla bacağın fazla yağ bulunduran bölümü, az yağ bulunduran bölümüne doğru dağılım göstermektedir. Bacak kalınlaştırma kremi kullanmak bir süre sonra etkisini hissettirmektedir.

Mustela Light Legs Gel

Mustela markasının bacaklar için çıkarmış olduğu krem bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum diyenlere çözüm olacaktır. Temelde bacaktaki yorgunluğu alma, rahatlamayı sağlama amacıyla üretilmiş olan krem aynı zamanda dolgunlaştırıcı etki de yaratmaktadır. Dengesiz yağ dağılımını durdurduğu için bacakların bir bölgesinde bulunan yağları zayıf noktalarına dağıtmaktadır.

Mustela kremini geceleri uyumadan önce masaj yaparak uygulamak önemlidir. Kalın olan noktalardan ince olan noktalara doğru yavaş hareketlerle masaj yapılmalıdır. Bu sayede rahatlıkla istediğiniz bacaklara kavuşabilirsiniz.

Deborah Bacak Dolgunlaştırma Kremi

Bacaklarım kilo alsın diyenlerin yemek yiyerek bacak dolgunlaştırması biraz zordur. Yerken aynı zamanda vücudun diğer bölgeleri de kilo almaktadır. Bunun yerine bacak dolgunlaştırma kremleri denenebilir.

Deborah tarafından üretilen ve Dermolab olarak da piyasada yerini alan dolgunlaştırıcı krem silikonlu içeriğe sahiptir. Sahip olduğu bu içerik sayesinde bacaklarda olduğundan daha estetik bir görüntü yaratmaktadır. Bir süre sonra bacağın inceleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Yapılması gereken sadece kremi uygulamaktır. Masaj yaparak sürdüğünüzde ise istediğiniz sonucu almanız çok daha kısa sürecektir.

Variton Bacak Kremi

Variton, bacak kalınlaştırıcı bitkilerden oluşan, bacağın kendini toparlamasını sağlayan kremlerden biridir. Sarkık, ince, çatlak olan tüm bacaklar için önerilen Variton aynı zamanda lekesel sorunların da önüne geçmektedir. Bacaklarınızda meydana gelebilecek tüm problemleri Variton ile aşabilirsiniz.

İnce bacak sorunu olan kişilerin, düzenli olarak Variton kullandığında bacaklarında sıkılık ve dolgunluk etkisi görülmektedir. Bacakların sıkılaşması dolgunlaşma olsa dahi sarkmamasını sağlayacaktır. Dolayısıyla kısa sürede gözle görülür bir fark ortaya çıkacaktır.

Beinlotion Bacak Losyonu

İnce bacaklar nasıl kalınlaştırılır sorusuna cevap arayanlar, bacaklarını krem ve losyonlarla kalınlaştırabilirler. Doğrudan yağ bağlamadan kalınlaşma sağlayan bu kremler, temelde dolgunlaştırma yapmaktadır. Yağlanma ve kilo alımının aksine dolgunlaştırma etkisinin bulunması çok daha sağlıklıdır.

Bacaklarınızın ince olmasından şikâyetçiyseniz bu konuda en büyük yardımcınız Beinlotion olabilir. Ürün daha çok varis ve bacak sorunları için üretilmiş olsa da kısa süre içerisinde bacakta sıkılaşmayı arttırmaktadır. Sonrasında bacağın kalınlaşmaya başladığı dikkat çekmektedir. Elinizle dokunduğunuzda sarkan ve kalın bir bacak yerine sağlıklı, sıkı ve dolgun bir bacak görebilirsiniz. Bu nedenle Beinlotion bacak losyonunu düzenli olarak kullanmanız önerilmektedir.

Actibreast

Actibreast, üretim nedeni göğüs dolgunlaştırmak olan özel bir kremdir. Yalnızca göğüsler üzerinde değil bacaklar ve kollar üzerinde de istenilen etkiyi yaratmaktadır. Bu nedenle kişiler Accitbreast kullanarak bacaklarının kalınlaşmasını sağlayabilirler.

Bacak kalınlaşmasını sağlayan krem vücudun selülit olmadan dolgunlaşmasını sağlamaktadır. Hem göğüslerde hem de zayıf kalan diğer bölgelerde etkisini gösterdiğinde birkaç ay içerisinde farkı görebilmek mümkündür.

Touch Me Sıkılaştırıcı Krem

Touch me markası tarafından üretilen ve pek çok kişinin kullanıp memnun kaldığı sıkılaştırıcı krem, bacaklarda istenilen etkiyi yaratmaktadır. Özellikle incelik sorunu olan noktalara uygulandığında bacakların sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Sıkılaşan bacaklar kısa süre içerisinde sağlıklı şekilde dolgunlaşmaya başlamaktadır. Bu sayede kişi sağlıksız ve kötü bir görüntünün aksine sağlıklı bir dolgunluk elde etmektedir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. beray dedi ki:

  Dolgu kremlerini tüm vücudum için zaman zaman kullandım cidden inanarak yaparsanız etkilerini görüyorsunuz, bücudu dolgun yuvarlak hatlara dönüşterüyor doğru kremle devam edin derin, Yanlız şuna çare bulamadım Doğuştan doğum lekesini yok edecek bir krem varmı ( sadece kahve dökülmül gibi boya halinde leke , tende et halinde değil sadece boya gibi leke ) bilen varsa lütfen yazsın bana ? beray.celik@hotmail.com

  • Hale dedi ki:

   Fito krem lekeler icin birebir canim dene 3 ay kullan birak ama yan etkileri var

  • Sofiya dedi ki:

   Benim de ust beden kilolu ama bacaklarim ince cok kotu hiss ediyorum etek geyemiyorum, lutfen hangi kremleri kullandiniz ve faydasini gordunuz yazin bana lutfen cok rica ediyorum 🙏cok minnetdar olurum

  • Neslihan dedi ki:

   Canım ya hangi keremleri kullandiniz

 2. busra dedi ki:

  benimde bacaklarim cok zayif giydiklerimi tasiyamiyorum bende bacaklarimi dolgunlastirmk istiyorum bu kremler gercekten ise yarar mi bide nerden bulabilirim bu kremleri ben

 3. busra dedi ki:

  benimde bacaklarimkollarm cok zayif giydiklerimi tasiyamiyorum bende bacaklarimi dolgunlastirmk istiyorum bu kremler gercekten ise yarar mi bide nerden bulabilirim bu kremleri ben