Cilt Beyazlatıcı Krem Önerileri

Yüzyıllardan beri daha beyaz bir cilt hem doğu hem de batı için en önemli güzellik göstergelerinden biri olmuştur. Günümüzde ise bu tutku hala devam etmekte olup daha beyaz bir cildin daha ışıltılı ve canlı göründüğü kanısı yaygın bir alanda düşünülmektedir. Bu nedenle üretilen bir çok kozmetik ürün cilt beyazlatma konusunda ciddi fark yaratabilmektedir. Cilt beyazlatıcı ürünler seçilirken dikkat edilmesi gereken unsur ise bakanlıklardan onay almış ürünlerin kullanılması gerekliliğidir. Uzmanlar bazı ürünlerin cilt sağlığına zarar verebildiklerini belirtmişlerdir.

Son Dönemlerin Modası Arap Kızı Kremi

Arap kadınları için daha beyaz bir cilt oldukça yaygın bir arzu. Türkiye’ye Ortadoğu’dan ithal edilmekte olan Arap Kızı Kremi de bu arzunun en belirgin sonuçları arasında yer alıyor. Pembe ve mavi olmak üzere iki çeşidi bulunan krem cilt rengini düzenliyor, nemlendiriyor ve sivilce oluşumunun önüne geçiyor. Düzenli kullanımda cilt renginde göz ile görülür bir aydınlanma yaratıyor olması da kremi son dönemlerin en popüler kozmetik ürünlerinden biri haline getiriyor. Arap Kızı Kremi kuru ciltler için tavsiye edilmiyor.

Vücudun Bütün Bölgeleri İçin Redist Beyazlatıcı Krem

Yalnızca yüz değil koltuk altı ve bikini bölgesi için de kullanılabilen Redist Beyazlatıcı Krem düzenli kullanımda cildi beyazlatıyor ve renk farklılıklarını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda nemlendiren ve tazeleyen bu krem Sağlık Bakanlığından onay almış kremler arasında bulunuyor.

Uykuda Lekeleri Yok Eden Fade Out Krem

Fade Out günlük ve gece kremi olmak üzere iki çeşidi bulunan bir ürün. Ürünün gece versiyonu cilt lekelerini ortadan kaldırmak ve cilt rengini iki tona kadar açmak için oldukça etkili. Lekeleri yok ederek cilde parlaklık veriyor ve cildi tazeliyor.

Her Bölge İçin Body Krem

Body kremin en önemli özelliği ağdadan sonra uygulanabilir olması. Koltuk altı kararmaları ve bikini bölgesindeki renk değişikliklerini de gideren krem istenen bölgeye masaj yolu ile uygulanabiliyor. Ayrıca kullanıcı yorumlarına göre Body krem kokuların da azalmasına yardımcı oluyor.

Çiçek Özleri İle Etkili Bir Krem Transvital White Pure

İçeriğindeki farklı çiçeklerin özlerinden gelen gücü ille kısa sürede cilt rengini düzenleyen Transvital White Pure krem diğer ürünlere kıyas ile biraz daha pahalı olsa da düzenli kullanımda kesin çözüm veriyor. Haftada en az üç kez yüze uygulanan krem sayesinde cilt temizlenir, aydınlanır ve tazelenir.

Kontes Fondöten Pudralı Krem İle Aydınlık Bir Cilt

Neredeyse her türlü cilt sorununa çare olabilen Kontes Fondöten Pudralı Krem, cildi beyazlatıyor, sivilce oluşumunu engelliyor ve koyu renkli göz halkaları üzerinde etkide bulunuyor.

Meyan Kökü Özlü Nuxe Beyazlatıcı Serum

Her türlü cilt tipi için uygun olan Nuxe Beyazlatıcı Serum, cildi beyazlattığı gibi koyu renklim lekelerin de ortadan kalkmasına yardımcı olur. Cildi ferahlatır temizler ve canlandırır.

Arnavut Kadınlarının Tercihi Aklık Kremi

Cildi beyazlatmak, aydınlatmak ve yenilemek için kullanılan Aklık kremi uygun fiyatlı ve son derece etkili bir ürün olma özelliği taşıyor. Ayrıca yüz beyazlatma alanında Arnavut kadınların da birinci tercihi.

Hızlı Çözüm Herbaderm

Günde düzenli olarak iki kez uygulandığında oldukça kısa bir süre içinde cilt beyazlığı sağlayan Herbaderm, cilt görünümünü pürüzsüzleştiriyor ve cilde ışıltılı bir hava katıyor. Üstelik fiyatı da son derece uygun.

Sağlıklı Ve Kaliteli Beyazlık İçin Fair and Lovely

Fair and Lovely, düzenli kullanımda cildi beyazlattığı gibi daha canlı ve renkli görünmesine de ortam hazırlayan oldukça etkili bir ürün.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merve Korkmaz dedi ki:

    Diğerlerini bilmiyorum ama kontes krem lekeler ve cilt beyazlatma için oldukça etkili. Yine de kimyasal olmayan işlemlerde çok büyük sonuçlar beklememek gerekli.