Clarins Rouge Prodige Ruj Yorumları

Clarins Rouge Prodige yorumları, Clarins Rouge Prodige rujun tüm Clarins ürünleri gibi kaliteli bir yapıya sahip olduğu yönünde. Fiyat olarak da Clarins ürünleri ortalamanın bir tık üzerinde diyebiliriz. Ancak ürünlerinin kalitesi, pigmentasyonu ve kalıcılığı oldukça başarılıdır.

Clarins Rouge Prodige Yapısı

Clarins Rouge Prodige aslında ruj gibi görünse de yapısı itibari ile yoğun renkli bir nemlendiriciye daha çok benzemektedir. Çünkü ürün yoğun nem sağlamaktadır. Clarins Rouge Prodige ruj dudağınızda olduğu sürece dudağınız asla kurumayacaktır. Derinlemesine yoğun nem kaynağı olduğu kullanıcılar tarafından da teyit edilmiştir. Bu nedenle renk olarak aşırı yoğun bir pigmentasyona sahip değildir. İki kat sürülmesi halinde rujun gerçek rengi ortaya çıkmaktadır. Kalıcılığı ise ürünün pigmentasyonunun az olması sebebi ile biraz düşük seviyededir. İlk fincan kahvenizde rujunuzun yüzde 60’ı çoktan sizi terk etmiş olacaktır. Fakat işin güzel tarafı şu ki dudağınızda bıraktığı tat ve nem rujunuz gitse bile sizin tarafınızdan hissedilmeye devam edecektir.

Clarins Rouge Prodige Ne Zaman Sürülmeli?

Clarins Rouge Prodige ruj sahibi iseniz en güzel kullanım mevsimi bahar aylarıdır. Kış ayında kullanmak için renkleri fazla parlak ve az pigmentlidir. Yaz aylarında da kullanabilirsiniz tabi ancak yoğun nem vermesi ve hafif rengi ile en çok bahar aylarında yani geçiş mevsiminde kullanmanız uygun olacaktır. Çünkü geçiş mevsimlerinde cildinizin ve tabi ki dudaklarınızın çok fazla neme ihtiyacı olacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Clarins Rouge Prodige Ruj Yorumları için yorumda bulun

    Clarins Rouge Prodige Ruj Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Clarins Rouge Prodige Ruj Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.