Damla Colbay’ın Güzellik Sırları

Genç yaşı ve duru bir güzelliğe sahip olan oyuncu hafif makyajı ile güzelliğini kusursuz hale getirmektedir. Doğal gülüşü ve yumuşak hatlara sahip yüzü ile masum ve etkili bakışları ile güzel olduğu kadar gizemli bir yapıya sahiptir. Spor yaparak zinde ve güçlü tuttuğu vücudunu sürekli olarak spor yaparak ve yediklerine oldukça dikkat ederek sağlıklı ve fit bir duruş sergilemektedir. En zor spor hareketlerini bile zorlanmadan yapabilen Damla Colbay düzgün fiziğini ve her zaman fit görünümünü düzenli spor yaparak korumaktadır. Ağır makyajlardan kaçınan oyuncunun cildi de oldukça güzel ve yıpranmamıştır. Doğal saç rengi ve uzun saçları ile de oldukça bakımlı görünmektedir.

Damla Colbay’ın Vazgeçilmezi Sade Göz Makyajı

Büyük kahverengi gözleri ve manalı bakışları ile oynadığı rolleri oldukça güzel seyirciye yansıtabilen Damla Colbay göz makyajına ayrı bir önem vermektedir. Büyük gözlerini daha güzel ön plana çıkartmak için siyah eyeliner kullanan oyuncu  en bakımsız zamanlarda bile eyeliner tutkusundan vazgeçmemektir. Genellikle far kullanmayı tercih etmeyen oyuncu kullandığında ise doğal tonlarda buğulu göz makyajını tercih etmektedir. Genç yaşı ve duru güzelliğini gölgede bırakacak yoğun ve ağır göz makyajlarından özellikle uzak durmaktadır. Başrol oynadığı zamanlarda bile yaptığı abartısız ve doğal tonlardaki makyajlarıyla kendine ve güzelliğine duyduğu güveni ispatlamıştır. Kullandığı siyah maskara yardımıyla bakışlarına derin bir anlam yüklemeyi de başarmıştır.

Damla Colbay’ın Soft Tonlarda Makyaj Tercihleri

Esmer cildi ve karşısındaki kişiyi büyüleyen gülüşüyle makyajsız haliyle bile etkileyici bir görünüme sahip olan Damla Colbay cilt tonuyla uyumlu fondöten seçimi ve bir ton koyu allık seçimiyle elmacık kemiklerini ön plana çıkartırken aynı zamanda oldukça doğal bir görüntüye sahip olmaktadır. Günlük hayatta ruj kullanmayı pek tercih etmese de pembe ruju oldukça sık kullanmaktadır. Doğal görünüm için ten rengi rujları da sıklıkla tercih etmektedir. Dudakları için genellikle parlatıcı ürünler kullanan Damla Colbay şeftali tonlarındaki parlatıcıları cilt rengiyle oldukça uyumlu bir şekilde kullanmaktadır. Doğal hayatında makyaja pek fazla yer vermeyen oyuncu cildini temizlemeyi ve ekran karşısında olmadığı zamanlarda dinlendirmeyi tercih etmektedir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selda Çetin dedi ki:

    Güzel kızdı gerçekten ama İçerde bitince kız yok oldu gitti.