Dax Mixup Sulphur Kullananların Yorumları – Ürün İncelemesi

Dax Mixup Sulphur, tırnak bakımında kullanılan popüler ürünler arasında yer alıyor. Tırnaklarınız zor uzuyorsa, bu esnada sık sık kırılıyorsa bu ürün tam sizlik. Üstelik tırnak kütiküllerinin de yumuşamasını sağlıyor. Bu sayede elleriniz manikürlü gidi gözüküyor. Manikürün dayanma süresini de artırıyor.

Dax Mixup Sulphur Nasıl Kullanılır?       

Dax Mixup Sulphur tırnak bakım yağını kullanmak son derece kolaydır. Vazelin kıvamında olan ürünü tırnak etleri ve tırnak yüzeyine uygulayarak masaj yapabilirsiniz. Ayrıca daha iyi emilmesi için uygulama sonrasında pamuklu bir eldiven kullanabilirsiniz. Eldivenleri giyip 30-60 dakika beklediğinizde etkisini doğrudan hissedersiniz.

Gün içerisinde aklınıza geldikçe uygulayabileceğiniz ürünü gece uyumadan önce de kullanabilirsiniz.

Dax Mixup Sulphur Nerede Satılır?        

Dax Mixup Sulphur Gratis, Migros, Rossman gibi pek çok markette satılmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de satın almanız mümkündür. Özellikle Çiçek Sepeti, Trendyol gibi firmaların indirimlerini takip ederseniz son derece uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dax Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Kullananlar ve Yorumları

Dax Mixup Sulphur Ekşi Sözlük, Süslü Sözlük, Kadınlar Kulübü gibi sosyal platformlarda sıklıkla adından bahsettiren bir yorumdur. Ürünün yorumlarına bakıldığında en dikkat çekici olanı tırnakları uzattığının söylenmesidir. Tırnak yeme sorunu olan ya da tırnakları çok az uzayan kişiler, inanılmaz bir hızlanma olduğunu belirtmekteler.

Tırnakların hızlı bir şekilde uzadığını ancak buna rağmen sürekli kırıldığını ve tırnak soyulmaları olduğunu belirtenler üründen oldukça memnun. Ayrıca tırnak yüzeyine pürüzsüzlük kattığı, rengini açarak daha güzel görünmesini sağlayanlar da bulunuyor. Ekstra olarak tırnaktaki beyaz çizgileri yok ettiği ve tırnak etlerini beslediği Dax Mixup Sulphur kullananların dikkat çektiği noktalardan.

Dax Mixup Sulphur yorumlarında ürünü tırnaklarının yanın sıra ayaklarındaki nasırlaşmış yerlere de kullananlar olduğunu eklemeliyim. Alınan sonuçlar ise; oldukça başarılı.

Dax Mixup Sulphur İçeriği

Dax Mixup Sulphur tırnak bakım yağı içeriği temiz ve bir o kadar da zengin bir üründür. Lanolin, tırnaklarınızın uzama sürecinde en çok etkisi olan madde. Ayrıca petrolyum, B vitamini, tramin, limon ekstrası gibi çeşitli maddeler mevcuttur.

Dax Mixup Sulphur kokusu ise mentol ile lanolin ağırlıklı. Bu kokudan rahatsız olan kişiler oluyor. Ancak koku hassasiyetiniz yoksa, rahatsız etmeyecektir. Ayrıca kutunun üzerinde de mentol ekstrasının istenmeyen kokuları yok etmek için eklendiği yazıyor.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dax Mixup Sulphur Kullananların Yorumları – Ürün İncelemesi Dax Mixup Sulphur Kullananların Yorumları – Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    Dax Mixup Sulphur Kullananların Yorumları – Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dax Mixup Sulphur Kullananların Yorumları – Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.