En iyi 10 Göz Altı Kapatıcı Önerisi

Yüz makyajında gözlerin ön plana çıkarılması kusursuz bir makyaj için olması gereken en önemli detaylardan biridir. Göz altı kapatıcısı ise bu makyajın en önemli parçasıdır. Bu nedenle kadınların katılacakları en özel gecelerde gecenin yıldızı olabilmeleri için göz altı kapatıcı seçimini son derece doğru yapması gerekiyor. Verilen gözaltı kapatıcı önerileri arasından cilt tipine uygun ürünün seçilmesi için bayanların kendi cilt yapılarını tanımaları gerekmektedir. Yanlış bir göz altı kapatıcısı seçimi, daha yoğun ve göz altı torbalarının daha bitkin görünülmesine yol açması kaçınılmazdır.

Nars Radiant Creamy Concealer

Her cilt tipine uygun olan ve krem formu ile kullanımı pratik olan Nars Radiant Creamy Concealer, göz altı kapatıcı öneriler arasında güvenle tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Göz altında bulunan morluk ve lekelerin kapatılmasında etkili olduğu kadar, göz altına sağladığı aydınlanma ile de en çok tercih edilen göz altı kapatıcı markaları arasında yer almaktadır.

Mac Pro Longwear

Gözlerinin güzelliğini gölgeleyen göz altı kusurlarının gizlenmesinde oldukça etkili olan MAC Pro Longwear, gün boyunca yüzde kalıcılık garantisi isteyenlere hitap eden bir üründür. Bu konuda aradığını bir türlü bulamamış olanlar gözaltı kapatıcı tavsiye için bu ürünü mutlaka denemelidirler. Göz altında bulunan leke ve morlukların yok olması için tasarlanmış olan bu ürün, göz altı kapatıcı markaları arasında her cilt tipinde olan kadının tercih edebileceği bir markadır.

Urban Decay Naked Skin

Makyaj yaparken dahi doğal görünmeyi elden bırakmak istemeyenlere yönelik üretilmiş olan Urban Decay Naked Skin, göz altında ağırlık hissi bırakmadan kapatıcılık özelliği göstermektedir. Göz altı kapatıcıları arasında en iyileri arasında gösterilen bu ürün, kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Birçok bayan kendi cilt tipi için en uygun kapatıcıyı bulamadığından şikayet eder. Bu noktada herkesin rahatlıkla kullanabileceği tasarıma sahip olan bu ürün, göz altı kapatıcı tavsiye isteyen herkese gönül rahatlığı ile önerilecek bir üründür.

Laura Mercier Secret Camouflage

Kullandığı göz altı kapatıcısının sadece göz altında bulunan lekeleri değil, sivilce ve göz altı halkalarını da yok etsin diyenlere yönelik geliştirilmiş olan Laura Mercier Secret Camouflage, göz altı kapatıcı önerileri arasında dikkate alınması gereken en kaliteli ve etkili alternatiflerden biridir. İki renkten oluşan genel özelliği, bu ürünün en iyi göz altı kapatıcı markaları arasında yer almasını sağlıyor. Somon renginde olan renk ile ilk tabakanın göz altına uygulanması, kapatıcı için cildin iyi bir zemin hazırlamasına olanak sağlamakta ve ürün tamamen kullanıldığında uygulanan göz altı kapatıcısı amacına ulaşmış olmaktadır.

Make Up Over Ever Ultra Hd Invisible Concelaer

Pekçok göz altı kapatıcısı, göz altı kusurlarını kapatırken göz makyajının da yapay bir görünümde olmasına neden olmaktadır. Make Up Over Ever Ultra HD Invisible Concelaer ise; göz altı kapatıcı önerileri arasında güvenle verilebilecek seçenekler arasındadır. Göz altlarını doğal bir dokunuşla kusursuzlaştıran bu ürün, doğallığı elden bırakmayanlara hitap etmektedir. Göz altlarının kalın bir tabaka halinde görünmemesi için geliştirilmiş olmakla birlikte, göz altlarının doğal şekilde kapatılması bu ürünün başlıca özellikleri arasındadır. Bu noktada başarılı bir göz altı kapatıcı tavsiyesi isteyenler bu markayı tereddüt etmeden tercih edebilirler. Kapatıcılık özelliğini doğallık ile birleştirmiş olan bu ürün, her yaştan kadının güzel gözaltlarına sahip olması için ideal özelliklere sahiptir.

Clinique All About Eyes

Kozmetik sektörünün bilinen ve en çok tercih edilen markalarından biri olan Clinique, en son çıkardığı göz altı kapatıcısı ile birçok kadının ortak sorununa çare olmuştur. Kapatıcılık konusunda profesyonel bir içeriğe sahip olan Clinique All About Eyes, göz altı kapatıcı tavsiyeleri arasında mutlaka denenmesi gereken ürünlerden biridir. Göz altı kusurlarını kapatma konusunda epey etkili olan ürün, aynı zamanda aydınlatma konusunda da oldukça tercih edilebilir niteliklere sahiptir. Birçok göz altı kapatıcı markalarının verdiği göz altındaki ağırlık hissinden çok, hiç yokmuş gibi kullanma özelliğine sahip ürünler arasında yer almaktadır.

Ysl Touche Eclat

Göz altından çok şikayetçi olmayan ancak yinede kusursuz bir görünüm için profesyonel bir ürüne ihtiyaç duyanların göz altı kapatıcı tavsiyesi olan YSL Touche Eclat, göz altlarındaki sorunları kapatırken, gözlere ışık ve enerji veren bir üründür. Bu nedenle makyajında gözlerini ön plna çıkarmak isteyen ve bunu yaparken de gözlerin doğal ışıltısını kaybetmemesi için kullanılabilecek en iyi performanslı kapatıcılardan biridir. İnce bir forma sahip olması, kolay uygulanabilir olmasını sağlarken, kullanan kişilerinde en iyi göz altı kapatıcı tavsiyesine sahip olmalarını sağlamaktadır. Göz altı kapatıcısına ihtiyaç duymayan ancak, makyajında bütünlük elde etmek isteyenler illa bir göz altı kapatıcısı kullanacaksa, tercihleri bu üründen yana olmalıdır.

Rimmel London Match Perfection

Piyasada bulunan pekçok göz altı kapatıcı markaları arasında ekonomik ve oldukça etkili bir özelliğe sahip olan Rimmel london Match Perfection, göz altı kusurlarını kapatmak için uygun fiyatlı ve başarılı ürünler arasında yer almaktadır. Göz altı sorunlarını kapatırken bir yandan da cildin nemlenmesinde etkili rol üstlenmektedir. Kuru cilt yapısına sahip olanlar için ideal bir göz altı kapatıcı tavsiyesi olarak, mutlaka deneyim kazanılması gereken bir üründür. Rakiplerine nazaran içeriği daha keşfedilebilir nitelikte olan bu ürün, göz altını nemlendirirken kusurlarını da kapatma özelliğine sahip çok amaçlı göz altı kapatıcı markalarından biridir.

Loreal True Match

Birçok göz altı kapatıcısından farklı bir özelliğe sahip olan Loreal True Match, göz altını kapatırken parlaklık yerine matlık veren bir üründür. Alışılmış göz altı kapatıcı önerilerinden ziyade mat bir ürün arayışında olanlar, güvenilir kozmetik markası olan Loreal’i güvenle tercih edebilirler. İçeriğindeki pudra sayesinde gün sonuna kadar göz kusurlarınızı başarılı bir şekilde saklayabilir ve göz altı kusurlarını sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Eşsiz formülü sayesinde, göz altı kapatıcı tavsiyesi isteyen birçok kişiye bu ürün önerilmektedir. Bu denli başarılı bir göz altı kapatıcısı olmasına karşın oldukça uygun fiyatlı bir ürün olarak dileyen herkes Loreal True Match’ı deneyimleyebilir. Bu sayede her zaman nemli ve parlak görünen göz altları yerine daha mat ve doğal görünen göz altlarını keşfedebilirsiniz.

Garnier Göz Altı Kapatıcı

Bilinen ve güvenilir göz altı kapatıcı önerilerinden biri olan Garnier, göz altları için çıkardığı ürün ile pek çok kişinin ortak sorununa çare olmuştur denebilir. Nemlendirici özelliği baskın olan bu ürün, kuru göz altlarına sahip olanlar için ideal özelliklerde olan bir göz altı kapatıcısı denebilir. Kalıcılık konusunda kullanan bayanları yarı yolda bırakmayan Garnier, birçok bezer ürüne göre oldukça başarılı sayılabilecek özelliklere sahiptir. Çok fazla ürün denemiş olmasına karşın halen aradığı göz altı kapatıcı tavsiyesine rastlamamış olanlar, mutlaka Garnier’i denemeli ve başarılı sonucu kendi gözleri ile görmelidirler. Göz altı kapatıcı markalar arasında güvenle tercih edilebilecek bir ürün olması pek çok bayanın rahatsız olduğu göz altı çizgilerinin etkili bir şekilde yok olmalarını sağlamaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eflin dedi ki:

    Garnier’in göz altı kapatıcısı çok etkili olmasa da doğal bir yapısı var ve ben beğeniyorum ama “Maybelline Age Rewind” çok çok daha iyi. Ayrıca sadece göz altı için kullanmıyorum. Sivilceler çıkınca da kurtarıcı oluyor.