En İyi Göz Altı Kapatıcıları – Kullanıcı Yorumları

En iyi göz altı kapatıcısı markaları, gözlerin daha güzel görünmesini sağlıyor. Gözaltı morluklarının kapatılıp daha canlı, sağlıklı ve güzel bir görünüm için gözaltı kapatıcılarının en iyileri kullanılıyor.

Doğru markayı tercih etmek, istenilen sonucu alabilmek açısından önemli çünkü ten rengi ile göz çevresinin uyumu yakalaması gerekiyor.

Shiseido Göz Altı Kapatıcısı

Shiseido kapatıcı; halkaları, morlukları, şişkinlikleri kapatıcılığı ve kalıcılığı uzun olan (üreticileri 12 saate kadar etkisinin sürdüğünü iddia ediyor) ürünlerden biridir. Sağlıklı ve canlı bakışları sağlama konusunda başarılı olan bir kapatıcıdır.

Son derece verimli olan Shiseido kapatıcının her ne kadar piyasa üstü fiyatı olsa da kullanıcıların pek çoğu memnun kalıyor.

Kapatırken ıslaklık bırakmaması, anında nüfuz etmesi avantajları arasında kabul ediliyor.

Mac Pro Longwear Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Mac Pro Longwear Concealer kapatıcılık özelliği iyi olan ürünlerden biridir. Aynı zamanda uzun süren kalıcılığı da çok kullanılmasında önemli bir etkendir.

Uygulandıktan sonra pudrayla da sabitleştirildiğinde gözaltı çukurlar da dolmuş oluyor.  Az bir kullanımla aydınlık bir görünüme kavuşmak için ideal bir kapatıcıdır.

Make Up for Ever Lift Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Make Up for Ever Lift Concealer kapatıcı, koyu halkaları çok iyi gizleme özelliği olan bir üründür.  Kapatıcılığının iyi olmasının yanında doğal görünümünden de taviz vermeyen kaliteli bir kapatıcıdır.

Göz Altı Kapatıcısı Önerileri

Göz Altı Kapatıcısı Önerileri

Dışarıdan bakıldığında gözlerinizde absürt bir değişim olmaz ve son derece doğal bir görünüm elde edilir.

Açık renkli koyu renkli fark etmeksizin tüm tenlerde sorunsuz şekilde kullanılabilen bir üründür. Farklı ve uygun fiyatlı göz altı kapatıcısına ihtiyacınız olduğunda göz gezdirebilirsiniz.

Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı

Loreal’in göz altı kapatıcısı mat bir görünüm veren uygun fiyata sahip olunabilecek bir üründür. Hem kapatıcı özelliği sayesinde hem de aydınlatıcı özelliği nedeniyle en çok kullanılan ürünler arasında yer alır.

Uygulama sonrası pudrayla sabitlenip uzun süre kalıcılığı koruyabilen ürün her yaştan kullanıcıya hitap edebilir. Gözlerin altında yer etmiş çizgileri dahi çok ideal şekilde kapatan ürün oldukça zengindir.

Nars Radiant Creamy Göz Altı Kapatıcısı

Göz altı morluklarını en iyi kapatan ürünlerden bir de Nars Radiant Creamy kapatıcıdır. Morlukları kapatmanın yanı sıra aydınlatıcı özelliği nedeniyle de tavsiye edilmektedir.

Her cilt tipine uygun, göz altı dışında ciltteki sivilce ve lekeleri de gidermekte başarılı bir üründür. Yalnızca gözlerinizin altına değil her noktaya kolayca uygulayabileceğiniz ürünlerdendir.

Piyasanın üzerinde fiyatıyla dikkat çekse de birkaç ürüne vereceğiniz parayı bu ürüne vererek birkaç amaçla rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser yaşlanma karşıtı kapatıcı özelliğe sahip olan özel ürünlerdendir. Ürün en çok tercih edilen kapatıcılar listesinde yer alıyor çünkü sürülüşünden yoğunluğuna kadar birçok anlamda verimli oluyor.

Kullanırken hiçbir şekilde zorlanmadan sürülebilen kapatıcı aynı zamanda çok uzun süre kullanılabiliyor.

Gözlerinizin altında renk eşitleme, morluğu kapama, çizgileri ortadan kaldırma amacıyla iyi bir ürün kullanmak isterseniz Maybelline New York Instant Anti Age Eraser iyi bir tercih olabilir.

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer iri fırçasıyla kolayca sürülebilen pratik kapatıcılardan biri. İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu ürünün özellikle esnek yapıda olması, kolay dağılması, vücuda basitçe emilim sağlaması olması çok büyük kolaylık sağlıyor.

Kullanırken ne kötü bir görüntü veriyor ne de sorun yaratıyor. Birkaç dakika içerisinde hızlıca sürebileceğiniz bu ürün yoğun pigmentli yapısıyla kullanıcılarından olumlu yorumlar alıyor.

Urban Decay Naked Skin Kapatıcı

Urban Decay Naked Skin göz altlarında çizgileri hafifletme özelliğiyle biliniyor. Birçok kapatıcının çizgilere dolması ve kötü bir görüntü oluşturması eleştiriliyor ancak Urban Decay Nakes Skin kapatıcıda böyle bir durum yok.

Çizgilere dolmamasının yanında kat kat da sürseniz bu ürünle kötü görüntü ortadan kalkıyor. Çok beyazlatmadığı için kullananların hemen hepsi üründen istediği sonucu almanın mutluluğunu yaşıyor.

Lancôme Effacernes Longue Tenue

Lancôme Effacernes Longue Tenue yorgun görünümden şikâyetçi olanların tercih ettiği kapatıcılardan biri. Son derece aktif kullanılan ürün her ne kadar piyasada popüler olmasa da istenilen sonucu verebiliyor.

Kullanıcıların en beğendiği özelliği ise ürünün kalıcılığı. Çok uzun süre kalıcı olduğu için makyajlarınızın daha verimli olmasını sağlıyor. Güneş koruyucu özelliği de bulunan ürünün göz çevresinde yaşlanmaya engel olduğu biliniyor.

Kiehl’s Clearly Creective Dark Circle Perfector

Kiehl’s Clearly Creective Dark Circle Perfector göz çevresi benim için önemli diyenlerin ürünü. Piyasanın biraz üzerinde fiyatına rağmen en çok kullanılan ürünlerden biri olan kapatıcı, performansını uzun süre devam ettirebiliyor.

Kullandıktan sonra akma yaşatmayan, ciltte soruna neden olmayan ürün aynı zamanda bekleneni de veriyor. Kapatıcılığı son derece iyi olduğu için ürün uzun süre kullanımda da tam sonuç verebiliyor.

Özellikle her gün kapatıcı kullananlardanım diyorsanız bu tarz kaliteli bir kapatıcıyla uzun süre idare edebilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En İyi Göz Altı Kapatıcıları - Kullanıcı Yorumları En İyi Göz Altı Kapatıcıları – Kullanıcı Yorumları için yorumda bulun

    En İyi Göz Altı Kapatıcıları – Kullanıcı Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Göz Altı Kapatıcıları – Kullanıcı Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.