En İyi Makyaj Bazı Markaları

Makyaj bazı tavsiyelerine göz gezdirdiğinizde belli başlı markaların favori olarak tercih edildiğini fark edebilirsiniz. Özellikle kaliteli ve uygun fiyatlı olanlar, bayanların makyajları için olmazsa olmazdır.

Makyaj bazı seçerken hem cilt sağlığını tehdit etmeyecek içeriğe sahip hem de en iyi makyaj bazı markaları arasında yer alacak bir ürün tercih etmek gerekmektedir.

[duyuru]İlginizi Çekebilir: Makyaj Bazı Nedir? Nasıl Kullanılır?[/duyuru]

L’oreal Lumi Magique

L’oreal kozmetik dünyasında kendini ispatlamış, dev markalardan biridir. Aynı başarısını makyaj bazında da gösteren marka, Lumi Magique ürünü ile makyaj bazında en iyiler arasında yer edinmiştir.

Hem cilde nemlilik kazandıran hem de renk tonunu eşitleyen yoğun akışkan bir içeriğe sahiptir. Fiyatı piyasaya ile paralel olan ürün, günlük makyajdan özel makyaja kadar kullanılabilmektedir.

Benefit Porefessional

Sağlıklı ve bitkisel içerikli ürünleri ile bilinen Benefit markası, kozmetik dünyasında ün salmış markalardan biridir. Çıkarmış olduğu Porefessional makyaj bazı ise makyaj öncesinde ideal hazırlığı sağlamaktadır.

Özellikle T bölgesinde oluşan yağlanmayı engelleyen baz, makyaj yaptıktan sonra parlak bir görüntü oluşmasına engel olmaktadır.

Mac Prep & Prime

Kozmetik dünyasının en popüler markalarından biri olan Mac, makyaj bazı açısından en donanımlı isimlerden biridir. Günlük yaşantınızda makyaj dışında yalnızca bazını dahi kullanabileceğiniz markanın nemlendirici başarısı oldukça yüksektir.

Prep & Prime, makyaj öncesinde kadifemsi bir doku oluşturduğu gibi aynı zamanda ışıltı da kazandırmaktadır. Makyaj bazı Mac olduğunda yüzünüzde kalitesi ortaya çıkacaktır.

Wet n Wild All Primer

Wet n Wild, Türkiye pazarında kendine geniş bir yer bulmuş iddialı markalar arasında yer almaktadır. Özellikle makyaj bazları, aydınlatıcıları ve kapatıcıları oldukça başarılı bulunmaktadır.

Makyaj bazınızı All Primer olarak tercih ederseniz cildinizde yokmuşçasına hafiflik yaratacaktır. Aynı zamanda kazandırdığı hafiflik ve canlılık ile sağlıklı, doğal görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Max Factor FaceFinity All

Max Factor makyaj bazıları cildin beslenmesine yardımcı olan bazlardır. Nemlendirici özellikleri ile kaliteli makyajın temelini atmaktadırlar. Aynı zamanda cilt makyajınızda renk sorunu oluşmasına da engel olmaktadır.

FaceFinity All, makyajın kaliteli görünmesini sağlarken aynı zamanda gözeneklerin de kapanmasına yardımcı olmaktadır.

NYX Angel Veil

Makyaj bazı fiyatı yüksek olan ancak bu fiyata değer denilen ürünlerden biri de NYX Angel Veil ürünüdür. Birçok ürünü geride bırakan makyaj bazı, ciltte oluşan sorunları kapatma konusunda çok başarılıdır.

Fondöten veyahut pudra kullanmak istemediğinizde, Angel Veil’in güçlü kapatma avantajını kullanabileniz mümkündür.

Nars Pro Prime

Kozmetik dünyasının en ünlü markalarından biri olan Nars, makyaj bazı konusunda da ilk sıralarda yer almaktadır.

Bir makyaj bazında olması gereken tüm özellikleri içinde bulunduran baz aynı zamanda beklentilerin üzerinde sağlıklı etki uyandırmaktadır. Hem günlük makyaj için hem de gece makyajınız için Pro Prime, makyaj bazını tercih edebilirsiniz.

Flormar Illumınatıng Primer

Makyaj bazı Flormar olan bayanlar özellikle İlluminating Primer ürününden memnun kaldığını dile getirmektedir. Hem fiyatının uygunluğu hem de son derece kullanışlı bir dokuya sahip olması Flormar’ın makyaj bazı olarak tercih edilmesini sağlamaktadır.

Ciltte yumuşak bir etki yaratan baz aynı zamanda makyajın uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır.

Rimmel Londan Stay Matte

Rimmel Londan’ın piyasaya çıkarmış olduğu Stay Matte makyaj bazı, doğal bir görüntü elde etmek isteyenler için en ideal bazlardan biridir. Hem yüzünüzü çok parlatmamakta hem de istenilen hafif nemli görüntüyü yakalamanızı sağlamaktadır.

Golden Rose Make Up Prime

Makyaj bazına çok para vermeden kaliteli bir ürün tercih etmek isterseniz Golden Rose tarafından çıkarılan Make Up Prime ürününü kullanabilirsiniz.

Hem gözenekleri kapatan hem de makyajın daha sakin görünmesini sağlayan baz aynı zamanda yumuşak bir tene sahip olmanızı sağlamaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. en iyi makyaj bazı markaları En İyi Makyaj Bazı Markaları için yorumda bulun

    En İyi Makyaj Bazı Markaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Makyaj Bazı Markaları için ilk yorumu yapabilirsin.