En İyi Makyaj Sabitleyici Önerileri

Makyaj sabitleyici tavsiyesine ihtiyacı olan bayanların öncelikle kaliteli ve sağlıklı ürünlere öncelik vermesi gerekmektedir. Bugün hemen her markanın makyaj sabitleyici ürünü olduğu için doğru ürünü seçmek zaman alabilmektedir. Bu nedenle en beğenilen ve sıkça önerilen ürünlere ağırlık vermek doğru sabitleyiciye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Mac Fix Plus

Makyaj sabitleyici markaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri Mac’tır. Mac hem kaliteli hem de bir o kadar sağlıklı Fix Plus ilse cilt makyajını sabit kılmayı başarmaktadır. Çoğunlukla mat bitişli makyaj sabitleyicisi tercih edilse de ürünün çok yönlü etki ettiği bilinmektedir.

Urban Decay Make Up Seting Spray

Birçok makyaj sabitleyicisi içinde paraben ve alkol içermektedir. Dolayısıyla yüze püskürtüldüğünde aşırı gerilme hissine neden olmaktadır. Urban Decay Make Up Seting Spray, makyaj sabitleyici olarak böyle bir sorun yaşatmamaktadır.

Gözlere biraz uzak mesafeden sıkıldığında cilt için herhangi bir yan etki teşkil etmemektedir.

Flormar Make Up Fix Sprey

Flormar makyaj sabitleyici sprey kullananların hemen hepsi ürünün çok kullanışlı olduğunu dile getirmektedir. Hem uzun süreli sabitlik hem de uygun fiyatı ile hemen herkesin edinebileceği bir spreydir.

Gece makyajları için biraz hafif kalmasının yanı sıra gündüz makyajlarında oldukça başarılı bir içeriği bulunmaktadır.

Make Up Forever Mıst & Fıx

Make Up Forever birçok markanın aksine makyaj sabitleyici konusunda çok başarılıdır. Yüzde herhangi bir rahatsızlığa neden olmayan ürün aynı zamanda uzun süreli kalıcılık sağlamaktadır.

Yanma, acıma veyahut gözlerde herhangi bir soruna sebep olmamaktadır. Çoğu zaman sadece sabitleyici olarak kullanılmayan ürün, elmacık kemiklerinin üzerinde aydınlığa da yardımcı olmaktadır.

Clarins Fix Make Up

Clarins makyaj sabitleyici özellikle yağlı cilt türüne sahip olan bayanlar için idealdir. Ciltte meydana gelen parlaklık ve ışıltılı görüntüyü en aza indiren sabitleyici, kısa sürede etki edebilmektedir.

Uzun saatler boyunca aynı makyaj görüntüsünü koruyabilmek için Clarins Fix Make Up tavsiye edilebilir bir üründür.

Golden Rose Make Up Fixing

Tercih ettiğiniz makyaj sabitleyici sprey Golden Rose ise piyasanın çok altında makyaj sabitleyiciniz var demektir. Hem aranan şartları yerine getirebilen hem de uygun fiyatlı nadir ürünlerden bir tanesidir.

Doku olarak biraz sıvı olması kullanıcıları tedirgin etse de kısa süre içerisinde cilt ile makyajın sabitlenmesini sağlamaktadır. Yüzden rahatsız edici bir etki yaratmadığı için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Avene Termal Sprey

Makyaj sabitleyici kullananlar çoğunlukla Avene Termal Sprey için aynı cümleleri kullanmaktadır. Cilt için faydalı olan, yüzde herhangi bir sorun yaratmayan ürün, uzun süreli etkiye sahip olmayabilmektedir. Bu sebeple önce pudra ile desteklenen makyajlara püskürtülmesi önerilmektedir. Cilt için bilhassa rahatlama hissi yarattığı için sıcak havalarda tonik olarak dahi kullanılabilmektedir.

Avon Makyaj Sabitleyici

Makyaj sabitleyici kullanma konusunda tedirginlik yaşayan yalnızca özel günlerce kullanmak için isteyen kişiler, Avon’un makyaj sabitleyicisini tercih edebilir. Hem etkili hem de oldukça uygun fiyata sahip olduğu için önerilen sabitleyiciler arasında yer almaktadır.

Ossion Makyaj Sabitleyici

Ossion makyaj sabitleyici sprey, sabitleştiricilerden çok şey beklemeyenler için ideal bir spreydir. Çok yağlı veyahut çabuk terleyen bir cildiniz varsa Ossion makyaj sabitleyicisi yetersiz kalabilmektedir. Bununla beraber kuru ve karma ciltler için oldukça başarılı bir formüle sahiptir.

Redist Makyaj Sabitleyici

Redist makyaj sabitleme spreyini henüz rujunuzu sürmeden yüzünüze püskürtebilirsiniz. Cilt ve göz makyajını uzun süre koruduğu için başarılı ürünler arasında kabul edilmektedir. Hem doğal hem de uzun süreli makyaj fırsatı sunmaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ö. Sert dedi ki:

    Golden Rose ve Urban Decay kullanıyorum yıllardır ve çok memnunum. Eğer kullanacak varsa düşünmeden alabilir. Ama herkesin cildi farklı olduğu için önce deneyin sonra alın.