En İyi Tutan Saç Boyası Markası

En iyi tutan saç boyası, saçlarınızın rengini doğru şekilde gösteren en ışıltılı görüntüye kavuşmanızı sağlayan boyadır. Bugün kuaföre gitmek için vakti olmayan, gitmeyi tercih etmeyen bayanların hemen hepsi evde saçlarını kendi boyamaktadır.

Kuaförlerin kullandığı en iyi saç boyasını siz de en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Bunu için doğru boyayı keşfetmeniz yeterli olacaktır.

En iyi tutan saç boyasının temel özelliği akışkanlığının az olmasıdır. Az akışkanlık bulunduran boyalar, saçta daha sıkı tutunmaktadır. Dolayısıyla ilk gün yakalanan kusursuz görüntüye sonraki günlerde de ulaşılabilmektedir.

En İyi Tutan Sarı Saç Boyası

En iyi tutan sarı saç boyası kişinin uzun süre aynı saçı kullanmasını sağlayacaktır. Akmadan, diplerini çok kolay göstermeden kaliteli görünen bir boya bu nedenle oldukça önemlidir. Sarı çok zor bir renktir. Bu sebeple kaliteli ve pigmentasyonu güçlü olan bir boyanın seçilmesi gerekmektedir.

En iyi tutan ve en çok tercih edilen sarı saç boyası Loreal Excellence’dir. Hem küllü tonları hem de mat renkleri oldukça başarılı şekilde yansıtan marka saçta en uzun kalan boyalardan biridir. Özellikle yoğun beyazlık, kolay çıkan dip problemi olan bayanların Loreal tercih etmesi önerilmektedir.

Aynı markanın Recital Preference serisi de tercih edilmeye değerdir. Hemen her zaman etkili sonuç veren marka sarı saçın çiğ görünmesine engel olmaktadır. Loreal tercihi kullanımı, uzun süreli renk isteyenler için çok uygundur.

En İyi Tutan Siyah Saç Boyası

En kaliteli saç boyası markası olarak bilinen ve saçta ciddi anlamda sağlıklı bir etki uyandıran Koleston, siyah renk için en ideal boyalardan biridir. Siyah, boyaması da kullanması da kolay gibi görünen ancak göründüğünden çok daha zor olan bir renktir.

Her şeyden önce her boyanın siyahı farklı olmaktadır. Kimi boyalar parlak siyah kimileri mat siyah vermektedir. Bazıları kömür siyahı verirken kimileri antrasit rengine yakın siyah vermektedir. Dolayısıyla doğru boyayı seçmek biraz zaman almaktadır.

Siyah saç boyası için Koleston’u tercih ederseniz çok fazla akma sorunu yaşamazsınız. Her yıkadığınızda simsiyah akan boyaların aksine Koleston saça tutunmaktadır. Dolayısıyla uzun süre siyahı kullanabilmeniz mümkündür.

En İyi Tutan Kızıl Saç Boyası

Kızıl saç boyası ciddi anlamda sorun yaşatan bir boyadır. Çok fazla seçeneği olduğu için çok fazla türü bulunmaktadır. Bir kez kullandığınız saç boyasını bir başka zaman bulamamanız mümkündür. Bu nedenle kaliteli bir markayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Kızıl ve tonlarının çok çeşitli olduğu, kaliteli ve rahatlıkla bulabileceğiniz en iyi marka Palette’dir. Palette, saç boyası markaları ve fiyatlarına göz gezdirdiğinizde de en iyiler arasında yer almaktadır.

Kızılın sağlıklı ve kalıcı tonunu arayanlar için Palette en uygun boya markalarından biridir.

En İyi Tutan Kumral Saç Boyası

Kumral saç boyası tutturulması en zor olan boyalardan biridir. Kişi birçok boya türünü denedikten sonra kumral tonlarını tutturmayı başarabilmektedir. Bu nedenle doğru markanın tercih edilmesi önemlidir.

Kumral saç boyası için en uygun marka Koleston’dur. En eski ve köklü markalardan biri olan Koleston kumral tonlarını devamlı güncellemektedir. Koyu kumral saç rengi kataloğu, açık kumral tonları bakımından en ideal markadır.

En İyi Tutan Röfle Saç Boyası

Röfle birkaç yıl öncesine kadar kuaför salonlarından başka bir yerde yapılamayan saç uygulamalarından biriydi. Ne var ki saç boyalarının çeşitlenmesi ve röfle setleri üretmesi, evde de yapılabilmesini sağlamaktadır.

Evde kendi röflesini kendi yapmak isteyen, en iyi tutan röfle setine sahip olmak isteyen kişiler,  Nevacolor röfle setini denemeliler. Bu boya ile özellikle bebek sarısı röfleyi son derece kaliteli şekilde saça yerleştirebilmek mümkün.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hande dedi ki:

    Loreal gri saç boyası gri renkler arasındaki en iyi ton bence. Harika tutuyor ve hemen akmıyor. Palette de denemiştim ama beni kazanamamıştı.