Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Yorumları

Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion likit ruj, dudaklarda canlı, opak ve kalıcı ruj sevenlerin vazgeçilmezleri arasında. Birbirinden farklı renkleri sayesinde dört mevsim de kullanılabilir bir ruj halini almıştır.

Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Yapısı

Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion yapısı itibari ile oldukça opak bir görüntüye sahip. Yani rengini vermesi için kat kat sürmenize gerek yok bir en fazla iki uygulamada harika bir ton elde edeceksiniz. Üstelik opak olmasına rağmen dudak çizgilerinize dolmayan ve dudağı uzun süre nemli tutan bir yapısı var. Bu nedenle kullananlar tarafından çok sevilen bir ürün. Ambalajının şıklığı ise tercih edilme sebeplerinden bir diğeri. Kremsi bir yapısı olması nedeni ile dudağa çok kolay uygulanmaktadır. Sürmesi hiçte zor değil. Ayrıca kalıcılığı çok uzun gidiyor. Yemek yediğinizde ve ya bir şeyler içtiğinizde anında dudağınızdan yok olmuyor. Bu nedenle kalite olarak da başarılı bir üründür.

Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Kullanımı

Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion ruju kullanmadan önce rujunuzun benzer rengi bir dudak kalemi ile yapacağınız dudak konturu dudaklarınızı çok daha şekilli ve belirgin gösterecektir. Dudak çizginizin yarım santim dışından çekerseniz bu konturu dudağınız daha kalın görünecektir. Ardından ürünü uygulayabilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Yorumları için yorumda bulun

    Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Estee Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.