Flormar Blush On Allık Ürün İncelemesi

Flormar yıllardır hepimizin yakından tanıdığı ve son yıllarda kendisini yenileme ve geliştirme anlamında çığır açmış bir kozmetik markası. Flormar dünya markaları ile yarışacak seviyede geliştirdiği makyaj koleksiyonunda belki de özüne en sadık kaldığı ürün Blush On Allım diyebiliriz.

Flormar Blush On Allık Yapısı

Ambalajından tutun da ürünün kokusuna kadar işte bu Flormar diyebileceğiniz bir ürün Blush On allık. Pek çok renk seçeneği bulunan bir seri diyebiliriz. Ürünün gramajı bir allık için oldukça fazla. Yani severek aldıysanız eğer yıllarca kullanabilirsiniz. Flormar’ın her ürünü gibi son derece kaliteli ve pigmentasyonu çok başarılı. Ne üst üste sürmenize neden olacak kadar az, ne de ilk fırça darbesinde sizi palyaçoya dönüştürecek kadar fazla. Ayrıca sürümü çok yumuşak, içerisinde hafif bir aydınlık var ama genel olarak saten bitişli diyebiliriz. Bunun anlamı şu, gündüz kullandığınız zaman disko topuna dönmeyeceksiniz. Seride pek çok renk mevcut ve bu renklerin hepsi oldukça doğal ve natürel tonlar. Tam olarak okulda, işte ya da hafta sonu buluşmasında kullanabileceğiniz şekilde. Üstelik yüksek gramaja rağmen çok uygun fiyatlı bir üründür.

Flormar Blush On Allık Nasıl Sürülür?

Allık sürmek surat şeklinize göre değişir. Ancak en basit kullanımı elmacık kemiklerinizin ortasından hafif yatay bir çizgide sürmektir. Bu çizgi dudak hizasından şakağa doğru yol almalıdır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Flormar Blush On Allık Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    Flormar Blush On Allık Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Flormar Blush On Allık Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.