Göğüs Büyütmek İçin Doğal Yöntemler

Göğüs büyütmek için pek çok yöntem denenmektedir. Yapılan estetik ameliyatların büyük çoğunluğunun göğüs büyütme amacıyla yapıldığı bilinmektedir. Dolayısıyla daha dolgun ve güzel görünen göğüslere sahip olmak isteyen bayanların sayısı oldukça fazla. Bunun yanında yalnızca estetik operasyonlarla değil doğal yollarla da göğüslerinizi büyütebilirsiniz.

Kullanacağınız birkaç karışım ve egzersiz ile göğüslerinizin olduğundan daha iri göründüğünü fark edersiniz. Üstelik yalnızca büyütmek için değil daha güzel görünmesi için de doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Doğal Çaylarla Göğüs Büyütme

Tıp dünyasında alternatif olarak kullanılan bitkiler, insan doğasının asırlardır tercih ettiği şifalar bulundurmaktadır. Hastalıklar, güzellik sırları ve daha pek çok sırrı içinde bulunduran bu bitkiler, göğüs büyütmek için de oldukça etkilidir. Doğadan toplanmış ve görünüşü oldukça etkileyen bitki çayları arasında ısırgan otu çayı, anason ve kereviz çayı gibi alternatifler yer almaktadır. Düzenli olarak kullanılan bitki çayları göğüslerinizin olduğundan daha etkili büyümesine yardımcı olacaktır.

Isırgan Otuyla Göğüs Büyütme

Göğüslerinizin görünümden rahatsızsanız, büyümesi için alternatif doğal yöntemler arıyorsanız ısırgan otu çayını denemelisiniz. Kullanılan en eski yöntemlerden biri olan ısırgan otu çayı, göğüslerinizin olduğundan çok daha estetik görünmesini daha iri ve canlı durmasını sağlayacaktır. Östrojen hormonunda artış sağlayan ısırgan otu, göğüslerde hızlı büyümeye yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanım sonunda 2 ay içerisinde göğüslerinizdeki değişimi fark etmeniz mümkündür.

1 yemek kaşığı ısırgan otunu 1 bardak kaynar suyun içine atıp 3 dakika pişirmelisiniz. Pişirmenin hemen ardından 5 dakika demlenmesini beklemeli daha sonra süzüp içmelisiniz.  Saati fark etmeksizin yalnızca 1 bardakla sınırlı tutmanız, sağlığınız açısından daha etkili sonuçlar verecektir.

Mucizevi Karışım ile Göğüs Büyütme

Göğüs büyüklüğü, kişinin genetiği kadar yedikleriyle de ilgilidir. Dolayısıyla hormon gelişiminizi etkileyecek olumlu besinlerden faydalandığınızda göğüslerinizin çok daha sağlıklı büyüme gösterdiğine şahit olabilirsiniz.

Doğal yollarla göğüs büyütmek için tercih edilen karışımlardan bir diğeri rezene, çavdar, çemen ve karanfil ile yapılmaktadır. Üzerine ilave ettiğiniz zencefil ve Hint safranı ile mucizevi bir karışım elde edersiniz. Bu karışımdan her gün bir çay kaşığı tüketmeniz göğüs gelişiminize destek olacaktır.

Soya Sütü Kullanarak Göğüs Büyütme

Göğüslerinin küçüklüğünden şikâyet eden bayanlar için alternatif ürünlerden bir diğeri soya sütüdür. Hormonsal gelişiminizi hızlandıran ve göğüslerinizin daha diri, sağlıklı ve dolgun görünmesini sağlayan soya sütü aynı zamanda göğüs hastalıklarına karşı korunmanıza da yardımcı olacaktır.

Marketlerden rahatlıkla temin edilebilen soya sütünü günde bir bardak içmeniz göğüslerinizi büyütmeniz için yeterli olacaktır. Her gece uyumadan önce içtiğinizde gelişiminiz üzerinde daha büyük etki gösterecektir. Bunun yanında soya sütünün düzenli kullanımına 2 ay kesintisiz devam etmelisiniz. 2 ayın sonunda göğüslerinizin bir beden büyüdüğüne şahitlik edeceksiniz.

Maydanozla Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme konusunda hormonlarınızı destekleyecek, cildinizi güzelleştirirken aynı zamanda hatlarınızın belirginleşmesine yardımcı olacak en doğal besin maydanozdur. İlk çağ roma kadınlarından bu yana göğüs güzelleştirici etkisi ile bilinen maydanoz, hamile kalmayı sağlayan ot olarak tanımlanmıştır. Bunun yanında Mısır resimlerinde göğüs temsili olan kadınların hemen hepsinin elinde maydanoz demeti dikkat çekmektedir.

Maydanozu haftada bir demet bitirecek şekilde taze tüketmeniz, her gün bir su bardağı maydanoz suyu içmeniz, göğüs büyütmenize yardımcı olacaktır. Yemeklerde kullanmak yerine taze şekilde tercih etmeniz etkili olmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca her gün düzenli içilen maydanoz suyu, kadın hastalıklarına çözüm olarak östrojen hormonunuzun dengeli olmasına da yardımcı olmaktadır. Estetik ameliyat yerine 2-3 ay boyunca maydanoz kürünü denemeniz daha sağlıklı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Seçil dedi ki:

    Ben göğüs büyütmek için düzenli olarak çörek otu ile masaj yapıyorum.
    1 beden kadar büyüdü ve daha dolgun duruyorlar.