Göğüs Küçültme İçin Doğal Yöntemler

Göğüslerinizin büyüklüğü genetik yapınız, beslenme tarzınız, yaptığınız spor ve hormonlarınızla doğrudan ilişkilidir. Pek çok kadının küçük göğüslü olmaktan şikâyet ettiği bilinse de büyük göğüs sıkıntısı yaşayan bayanlar da yok değildir.

Kişinin yaşam kalitesini düşüren ve zaman zaman sağlık sorunlarına neden olan büyük göğüsler farklı yöntemlerle küçültülebilmektedir. Olacağınız ameliyatlar gözünüzü korkutuyorsa göğüslerinizi doğal yöntemlerle küçültme şansınız da bulunmaktadır.

Bitkisel Göğüs Küçültme Yöntemleri

Göğüslerinizin bir ya da birkaç beden daha küçük görünmesini istediğinizde kullanabileceğiniz birkaç karışım dileğinizi yerine getirebilir. Doğal ve organik bitkileri tercih ettiğiniz kür, krem ve karışımlardan faydalanarak göğüslerinizin daha estetik görünmesine yardımcı olabilirsiniz

Bitkisel göğüs küçültme yöntemlerinde göğüslerin iriliği nedeniyle yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle alerjik reaksiyonlar yaşanmaması için her bitkisel karışımın daha önce denenmiş olduğundan emin olmalısınız. Tüm cildinize uygulamadan önce bir miktar denemeli daha sonra alışkanlık haline getirmelisiniz. Zencefilden keten tohumuna kadar pek çok bitki ile göğüs küçültme tekniklerinizi uygulayabilirsiniz.

Zencefil ile Göğüs Küçültme Yöntemi

Yapılan araştırmalar sonucunda göğüs küçültme üzerinde en etkili besinin zencefil olduğu tespit edilmiştir. Birçok karışımla bir araya getirilip hormonsal tedavilerde kullanılan zencefil aynı zamanda göğüslerinizin olduğundan daha küçük, estetik görünmesini sağlamaktadır.

Zencefil kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aşırıya kaçılmamasıdır. Gün içinde gerekenden fazla zencefil tüketmeniz göğüslerinizin dengesiz şekilde küçülmesine neden olacaktır.

Yediğiniz tüm yemeklerin içine zencefil kullandığınızda bitkinin etkili olduğunu kısa süre içerisinde fark edebilirsiniz. Her sabah uyandıktan yarım saat sonra bir çay kaşığı zencefili suyunuzun içine atarak içmelisiniz. Aynı şekilde gece yatmadan önce de zencefilli su içerek uyumalısınız.

Yumurta ve Soğan ile Göğüs Küçültme Yöntemi

Göğüslerinizin hızlı şekilde küçülmesini istediğinizde yapmanız gereken ilk şey, bitkisel alternatiflerden yararlanmaktır. Doğal yöntemler cilt yapınızın bozulmasına engel olarak istediğiniz ölçülerde göğse ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Temiz bir kâsenin içine bir yumurtanın beyazını ayırın. Daha sonra çatal yardımıyla beyaz bir köpük oluşturana dek çırpın. Çırpma işlemi sona erdiğinde göğüslerinizin alt kısmına pamuk yardımıyla dağıtın.

Bir süre kurumasını bekledikten sonra bir orta boy soğanın suyunu çıkarın. Yumurta akının olduğu bölgeye soğan suyu ile masaj yapın. Masaj yaparken her iki göğsünüze de eşit şekilde yaptığınızdan emin olun. Sonrasında ılık su ile göğüslerinizi temizleyin.

Yeşil Çay ile Göğüs Küçültme Yöntemi

Göğüslerinizin daha küçük ve sıkı görünmesini istediğinizde doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz doğal yöntemlerden en rahat kullanabileceğiniz besinlerden biri de yeşil çay olacaktır.

Her gün iki fincan yeşil çay içtiğinizde sinir sisteminiz rahatlayacaktır. Bunun yanında demlediğiniz yeşil çay yapraklarını göğüslerinizin çevresine yerleştirerek kuruyana dek bekleyin. Sonrasında ılık su yardımıyla cildinizi temizleyebilirsiniz.

Yeşil çayı 2 bardaktan fazla içmeniz, vücudunuzda şişkinlik ve ağrıya neden olabileceği için aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Keten Tohumu ile Göğüs Küçültme Yöntemi

Göğüs sağlığı ile yakından ilgili olan keten tohumu, göğüs hastalıkları sorunlarıyla mücadele eden pek çok kadına alternatif şifa sunmaktadır. Bir bardak suyun içerisine 1 yemek kaşığı keten tohumu ilave edip pişirmeli, kaynadıktan sonra 2 dakika demlemelisiniz.

Sonrasında süzüp bir tüm suyu içmelisiniz. Uygulayacağınız bu kür ile göğüsleriniz düzenli olarak küçülecek ve şişkinlik azalacaktır.

Keten tohumu çayından hoşlanmayanlar için alternatif olarak keten tohumu yağı bulunmaktadır. Yağdan her gün 2 çay kaşığı tüketmeniz göğüslerinizin küçülmesine yardımcı olacak daha estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Göğüs Küçültme İçin Doğal Yöntemler Göğüs Küçültme İçin Doğal Yöntemler için yorumda bulun

    Göğüs Küçültme İçin Doğal Yöntemler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göğüs Küçültme İçin Doğal Yöntemler için ilk yorumu yapabilirsin.