Hande Erçel Kirpiklerinin Bakımını Nasıl Yapıyor?

Başarılı oyunculuğunun yanında güzelliği ve fit vücudu ile dikkat çeken Hande Erçel’in güzel gözlerinin sırrı en çok merak edilenler arasındadır.

Her bayanın isteyebileceği uzun ve dolgun kirpiklere sahip olan genç oyuncunun kirpik bakımını nasıl yaptığı ise onun gibi kirpiklere sahip olmak isteyenlerin cevabını merak ettikleri soruların başında gelmektedir.

Benzer İçerik: Hande Erçel’in Güzellik Sırları

Güneşin Kızları adlı dizi ile bir anda popüler isimlerden biri olan Hande Erçel, her fırsatta sorulan güzellik sırları sorularına her zaman doğaldan yana olduğunu ifade ederek cevap vermektedir.

Güzelliğinin farkında olan Hande Erçel doğal olan kirpiklerinin bakımı için özel bir şey yapmadığını ancak mutlaka yatmadan önce makyajını temizlediğini belirtmiştir. Sağlıklı beslenmeye dikkat ettiğini her röportajında dile getirmesi doğal ve sağlıklı beslenmenin de kirpiklerin bakımına olumlu etki edebileceğini akıllara getirmektedir. Temiz bir cilt ve doğal ürünler kullanmanın yanında kirpiklerden eksik edilmeyen maskara konusunda da Hande Erçel tercihlerinin arayışına girilerek en doğru kirpik bakımı ve güzelliği elde edilebilir.

Hande Erçel Kirpiklerine Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Oynadığı her dizi de oyunculuğu kadar dikkat çeken kirpikleri, Hande Erçel hayranlarının belki de daha çok sayıda olmasına neden olmuştur. Kirpik bakımı için pek çok doğal yağ kirpiklerin uzamasına ve dolgunlaşmasını sağlamaktadır. Güzel kirpikler konusunda oldukça şanslı olan Hande Erçel’in doğal güzelliğinin artısı olan bu özelliği büyük ölçüde kendiliğinden sahip olduğu bir özelliğidir.

Hande Erçel kirpik bakımı kadar genç kızların takip ettiği makyaj sırları da en az güzel oyuncu kadar hoş ve alımlı olmayı sağlayacak tüyolardır. Genellikle göz makyajı ile güzelliğini vurgulamayı tercih eden genç oyuncu, kirpiklerini daha belirginleştirmek için yoğun bir maskara uygulamasını tercih etmektedir. Dumanlı göz makyajı ve eyelinerin mutlaka olduğu göz makyajları da Hande Erçel’in favorileri arasında yer alan tercihleri arasında yer almaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. leyla dedi ki:

    Hande Erçel ipek kirpik takıyor….Bence…Güneşin kızlarında kirpikleri normal…Ama Aşk Laftan Anlamazda anormal uzun…