Hande Erçel’in Güzellik Sırları

Genç kuşağın beğenilen yüzleri arasında yer alan Hande Erçel’in güzellik sırları birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Güzel gülüşü, uzun ve bakımlı saçlarının yanı sıra ışıl ışıl cildi ile de dikkat çeken genç oyuncu, Güneşin Kızları adlı dizi ile binlerce hayrana sahip olduğundan beri her hareketi ile olduğu gibi güzelliği ile de mercek altında.

Hande Erçel’in Saçlarının Güzelliği Nereden Geliyor?

Hande Erçel’in güzellik sırları arasında en çok merak edilen parlak ve alabildiğine uzun saçları yer alıyor. Doğal rengi ve ahenkli dalgaları ile dikkat çeken saçlarını büyük çoğunlukla uzun tutan Hande Erçel doğal görüntüsünü bozacak renk ve modellerden uzak duruyor.

Setlerde gördükleri işlemler nedeni ile saçlarının çok hızlı bir biçimde yıprandığını belirten güzel oyuncu saç bakımını ihmal etmeyenlerden. Hande Erçel’in saçlarının ışıltısının nedeni öncelikle boya kullanmaktan kaçınıyor olması. Rolü gereği saçlarının rengini değiştirmesi gerektiğinde ise özel nemlendirici ve koruyucu bakımları tercih ediyor.

Uzun saçların bakımı kısa saçlara kıyas ile daha zor olduğundan Erçel’in en önemli kuralı saçlarını her daim temiz ve nemli tutmak. Bunun için saçlarının set ortamı dışında işlem görmesinden kaçındığını belirtiyor.

Hande Erçel’in Cildinin Güzelliği Nereden Geliyor?

Oynadığı bütün dizilerde ışıldayan ve tertemiz cildi ile ön plana çıkan Hande Erçel cildi konusunda da son derece dikkatli. Verdiği röportajlarda cildi için fazla kimyasal ürün kullanmayı tercih etmediğini belirten Hande Erçel’in güzellik sırları arasında cildi için düzenli temizlik ve nemlendirme yer alıyor.

Kameralar karşısında bolca makyaj yapılan ve ışıklar altında yorulan cildini dinlendirmeyi iyi bilen genç oyuncu her gün düzenli olarak cildini temizliyor ve cilt tipine en uygun ürünler yardımı ile yüzünü nemlendirerek bakımını tamamlıyor.

Düzen temizliğin bütün cilt sorunlarının önüne geçtiğini belirten genç oyuncu makyajını temizleyerek cildini havalandırma konusunda da oldukça hassas olduğunu belirtiyor.

Hande Erçel Fiziğini Nasıl Koruyor?

Yoğun bir çalışma temposu ile baş etmeye çalışan Hande Erçel güzel fiziğini yediklerine dikkat etmesine borçlu olduğunu belirtiyor. Yoğun oyunculuk hayatına başlamadan önce her gün düzenli koşan ve fitness yapmaya özen gösteren genç oyuncu sık sık spor yapmaya fırsat bulamamaktan yakınıyor.

Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı karakter için bir haftada tam beş kilo veren Hande Erçel spor yapamadığı için sürekli olarak sağlıklı ve düşük kalorili beslenmeye dikkat ediyor ve formunu bu yolla koruyor. Yemek yemeyi sevdiğini söylese de kariyeri için kendine dikkat etmesi gerektiğini bildiğinden hayatını da bu amaç etrafında düzenlediğini belirtiyor.

Hande Erçel’in Özel Reçeteleri Var Mı?

Güzel yüzü, düzgün fiziği ve bütünüyle harika olan görünüşü ile birçok kişiyi kendine hayran bırakan Hande Erçel kadın erkek herkes tarafından beğeniliyor ve doğal güzelliğini neye borçlu olduğu herkes tarafından çok merak ediliyor. Kullandığı özel kürler bulunup bulunmadığı sorulduğunda ise Erçel’in yanıtı son derece kesin ve net.

Onun sırrı cildi saçları ve fiziği için her daim en doğal olanı seçmek. Temizlik ve nemlendirmede cilt ve saçlar için önem taşıyan bir diğer konu. Sağlıklı beslenmek ise Erçel’in olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Hande Erçel’in En Belirgin Güzellik Sırrı Gülüşü

Bütün kremlerin, spor ve bakımların yanında Hande Erçel’i herkesten ayıran en önemli özelliği parıldayan gülüşü. Güzel ve doğal gülüşü ile kalplerde taht kuran oyuncunun esas güzellik sırrı da tam olarak burada gizli.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ayhan dedi ki:

    Hande Erçel’e aşığım. Çok çok beğeniyorum. Lütfen duy sesimi Hande!