L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Göz Altı Kapatıcısı

L.A Girl Pro Conceal HD Concealer, yabancı makyaj bloggerlarının favori gözaltı kapatıcı markası olan L.A Girl Pro Conceal HD Concealer henüz Türkiye’de resmi satışına çıkmış olmasa da pek çok kişi bu ürünü kullanmaya başladı. Peki, nasıl mı? İnstagram butiklerinden temin edebileceğiniz bu ürünün performansı sizi oldukça mutlu edecek.

L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Yapısı ve Uygulaması

L.A Girl Pro Conceal HD Concealer oldukça güçlü bir kapatıcı özelliğe sahip. Gözaltları için özel olarak geliştirilmiş bir ürün zaten kendisi. Vaadi gözaltlarını kurutmadan profesyonel bir şekilde kapatmak ve kalıcılığını uzun süre korumak yönünde. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa bunların tamamını karşılıyor bu nedenle resmi satışı olmamasına rağmen kadınlar büyük ilgi gösteriyor. Yapısı itibari ile seni ilk bakışta oldukça katı gelebilir fakat hafif nemli bir makyaj süngeri ile uyguladığınızda hiç de öyle olmadığını ve kolayca uygulandığını göreceksiniz.

L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar L.A Girl Pro Conceal HD Concealer hakkında hem yurt dışında hem de Türkiye’ de kullanıcılar son derece olumlu yorumlarda bulunmuşlardır. Makyaj bloggerlarının en çok önerdiği markalardan bir tanesi olduğunu da unutmamak gerekir. Başlangıçta çok katı gibi göründüğünü ancak kullandıktan sonra yumuşaklığının anlaşıldığını belirtmişlerdir. Gözaltlarınız bu ürünle uzun süre nemli kalacaktır. Tabi ıslak bir makyaj süngeri ile uygulamak son derece önemli.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Göz Altı Kapatıcısı için yorumda bulun

    L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Göz Altı Kapatıcısı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak L.A Girl Pro Conceal HD Concealer Göz Altı Kapatıcısı için ilk yorumu yapabilirsin.