LR Deluxe Fantastic Maskara Ürün İncelemesi

Her kadın kendi kirpik şekline uygun bir maskarayı hak eder ve tıpkı bir silah gibi onu her an yanında taşır. Yani en azından öyle olması gerekmektedir çünkü gözlerinize dramatik ve gizemli bir ifade veren aynı zamanda sizi daha çekici kılan şey maskaranızdır.

LR Deluxe Fantastic Maskara Yapısı Nasıl?

LR Deluxe Fantastic Maskara son derece kaliteli yapısı olan, kirpikleri harika bir şekilde ayıran aynı zamanda uzatın bir maskaradır. Kirpiklerinize dolgunluk kazandırmasının yanı sıra topaklanmayan yapısı ile de bakışlarınıza anlam kazandıracaktır. LR Deluxe Fantastic Maskarayı oldukça kaliteli yapısından dolayı uzun süre kurumadan kullanabilirsiniz.  Çok bir ambalajı vardır. Bir maskarada iki önemli şey vardır. Birincisi maskaranın yapısıdır. Ne çok akışkan olmalı ne de çok katı. Akışkan yapılı maskaralar çok uzun süre kurumadan kullanılabilse de çok çabuk akar ve dağılır, ayrıca kirpikleri yapıştırır. Kuru yapılar ise topaklanmaya neden olur. İkinci önemli şey ise kesinlikle fırçanın şeklidir.

LR Deluxe Fantastic Maskara Nasıl Kullanılır?

Masarayı kirpiklerinize uygulamadan önce dilerseniz maskara bazı kullanabilirsiniz. Ancak bu son derece cansız ve ince kirpikler için tercih edilir. Eğer böyle bir uygulamaya ihtiyacınız yoksa direk maskarayı uygulayabilirsiniz. Öncelikle gözünüzü karşı hizadan bir tık alta indirerek sürerseniz maskaranız göz kapağınıza bulaşmaz. Ayrıca maskaranızı sürdükten sonra 5-10 saniye kirpiklerinizi kırpmadan beklemeniz önerilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. LR Deluxe Fantastic Maskara Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    LR Deluxe Fantastic Maskara Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LR Deluxe Fantastic Maskara Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.