MAC Velvetease Lip Pencil İncelemesi

MAC severlerin son zamandaki gözleri MAC Velvetease Lip Pencil oldu. Hem yaz aylarına uygun renkleri hem de kolay kullanımları makyaj severlerin kalbini çeliyor.

MAC Velvetease Lip Pencil Nasıl?

MAC Velvetease Lip Pencil ’in 8 farklı rengi mevcut. Bu renkler hemen hemen her zevke hitap ediyor. Koleksiyon içerisinde bordo renkten nude tonlara kadar kullanımı yaygın olan güzel renkler bulunuyor. Ürün Lip Pencil yani dudak kalemi olarak geçiyor ancak aslında dudak kalemi değil kalem rujdur. Hatta profesyonel makyaj yaparken ürünü uygulamadan önce farklı bir dudak kalemi ile çerçeve geçmeniz ürünün performansını arttırarak daha güzel bir görüntü sağlıyor. Tüm kış kurumuş gibi görünen dudaklardan ve mat rujlardan fenalık geçirenler için hafif parlak bir kıvamı olduğunu söylenebilir.

MAC Velvetease Lip Pencil Kullanımı

MAC Velvetease Lip Pencil kalem ruj şeklinde olduğu için uygulaması son derece kolay olan rujlardan bir tanesidir. Üstelik MAC Velvetease Lip Pencil asansörlü tasarımı sayesinde kadınları kalemtıraş ile ruj açma derdinden kurtarıyor. Rujunuz azaldıkça alt kısmında çevirerek asansör yardımı ile ruju çıkartabiliyorsunuz. Zarif tasarımı ile de her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir ambalaja sahip. Mac’in pek çok ürünü gibi bu üründe kullanıcılar tarafından çok sevildi. Hatta en açık renginden alıp bu yaz plaja giderken yanınızda götürebilir görünüşünüzü ara sıra tazeleyebilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MAC Velvetease Lip Pencil İncelemesi için yorumda bulun

    MAC Velvetease Lip Pencil İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MAC Velvetease Lip Pencil İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.