Make Up For Ever Rouge Artist Intense İncelemesi

Paylaş

Make Up For Ever Rouge Artist Intense, yaz ayları için oldukça başarılı bir koleksiyon olacak gibi görünüyor çünkü serinin tamamı hafif parlak, simli ve yanardöner renklerden oluşuyor. Nude tonlardan bordolara kadar pek çok renk alternatifi olsa da ortak özellikleri artık mat ruj trendinin azalması ve yazın gelmesi ile parlak yapıda olmalı.

Make Up For Ever Rouge Artist Intense Ruj Yapısı

Make Up For Ever Rouge Artist Intense aslında sürülmesi zor olan bir sertlikte ruj. Ancak sürdükten sonra dudağı hiç rahatsız etmiyor. İçerisinde dudağı nemlendirme özelliğine sahip bir içerik var fakat rujun yapısı kalıcı olduğu için nemlendirme etkisi çok uzun süre sizinle kalmıyor. Ürün zaten mat rujlar gibi çok fazla dudak kurutucu özelliğe sahip olmadığı için bu nemlendirme etkisi size yetecektir. Ürünü sürerken biraz zorlanabilirsiniz ancak bunun da yanında tam dolgun bir renk elde etmek isterseniz birkaç kat sürmeniz gerekecek. Tam rengini o zaman veriyor.

Make Up For Ever Rouge Artist Intense Kullanıcı Yorumları

Eğer parlayan, yanardöner bir ruj sevmiyorsanız bu seriden uzak durmanızda fayda var. Make Up For Ever Rouge Artist Intense serisi için kullanıcılar en çok sürümünün zorluğundan şikâyetçi fakat en memnun kalınan özelliği ise çok uzun saatler bozulmadan dudağınızda kalabilme özelliği.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir