Maybelline Color Tattoo Krem Far İncelemesi

Maybelline Color Tattoo Krem Far kesinlikle kadınların son zamanlardaki en sevdiği ve en pratik bulduğu farlardan bir tanesini. Hem kullanımı, hem renkleri, hem de ambalajı ile diğer pek çok fardan ayrılıyor. Eğer sizde toz farlardan sıkıldıysanız ve toz farların çabuk dağıldığını, uygulamasının zor olduğunu düşünüyorsanız belki de krem farlar ile tanışma baktınız gelmiştir.

Maybelline Color Tattoo Krem Far Kullanıcı Yorumları

Maybelline Color Tattoo Krem Farlar uzun süredir kadınlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Hemen hemen tüm güzellik marketlerinde bulunan bir ürün olduğu için indirim zamanları ilk biten ürünler arasında yer alıyor. Sizde indirimi beklemek isterseniz İstediğiniz rengi bulmak için acele etmelisiniz. Aslında ürünün çabuk tükenmesi de ne kadar çok memnun kullanıcı olduğunu göstermektedir. Ürün uzun süre kalıcı olmasının yanında çok kolay da uygulanmaktadır. Krem far olmasının bir özelliği olarak metalik renklerden oluşuyor ve bu nedenle içerisinde çok hafif metalik parıltılar barındırıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen makyaj için çok ideal.

Maybelline Color Tattoo Krem Far Nasıl Sürülür?

Maybelline Color Tattoo Krem Far sürmesi en kolay farlardandır. Ürünü isterseniz parmağınızla isterseniz de bir fırça yardımı ile sürebilirsiniz. Ancak en iyi sonucu parmağınız ile sürerek alacağınızı bilmelisiniz. Krem far sürümü çok yumuşaktır. Üstelik kolay kolay dağılma da yapmaz. Bu nedenle güvenle kullanabilrisiniz. Cam kavanoz şeklinde olan ambalajının içerisinde parmağınıza çok az miktarda aldığınız krem farı göz kapaklarınıza uygulayın. Bu işlemi yapmanız on saniye sürecektir. Ardından bir iki saniye kadar bekleyip rimelinizi sürebilirsiniz. Maybelline Color Tattoo Krem Far özellikle hafif ama ışıltılı bir makyaj yapmak istediğinizde çok işinize yarayacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Maybelline Color Tattoo Krem Far İncelemesi için yorumda bulun

    Maybelline Color Tattoo Krem Far İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Maybelline Color Tattoo Krem Far İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.