Maybelline The Blushed Nudes Paleti Far İncelemesi

Maybelline The Blushed Nudes Paleti sonunda Türkiye’de olmayan birkaç farklı ürünle birlikte satışa sunuldu ve tam da indirim dönemine gelmesinden dolayı kapış kapış satıldı. Maybelline ’in pek çok ürünü gibi çok sevildi. Mağazalarda hala stok sorunu olmasına rağmen internette de satışta bulabilirsiniz artık.

Maybelline The Blushed Nudes Palet Renkleri

Maybelline The Blushed Nudes Paleti aslında Urban Decay markasının o çok meşhur paletlerine benzediği için bu kadar sansasyon yarattı çünkü Urban Decay oldukça pahalı olmasına rağmen yapı olarak ondan pek de bir eksiği kalmayan ve birbirinden kullanışlı, güzel renklere sahip bir far paleti. Yapı olarak oldukça başarılı çünkü tozutmadan renk veriyor. Ayrıca pigmentasyonu da çok güçlü. Renkleri ise her cilt ve her göz rengine uygun bir biri ile rahatça karıştırılıp uygulanabilen 12 farklı rengi bulunuyor. Kabı plastikten yapılmış olmasına rağmen oldukça şık görünüyor.

Maybelline The Blushed Nudes Paleti Kullanıcı Yorumları

Kremsi ve çok kolay uygulanıp, rahatça dağıtılabilen bir yapısı olduğu için kullanıcılar tarafından oldukça memnun kalınan bir ürün. Tozutma yapmaması, pigmentasyonunun iyi olması da sevilen diğer bir özelliği. Renklerinin çok kullanışlı ve en çok kullanılan renklerden oluşması ise paletin bir diğer güzel özelliğidir. İster mavi gözlü ister ela ister siyah ya da kahverengi, bu palet içerisinde her göz renginin çok seveceği renkler mevcut.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Leyla Koç dedi ki:

    Arkadaşlar ürünü kullanan var mı? Doğal bir görünümü var mı? Tester bulamadım hiçbir yerde.