Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red İncelemesi- Kullanıcı Yorumları

Eğer kozmetik ürünleri kullanırken içeriğinde kullanılan maddeler sizi rahatsız ediyorsa ya da daha temiz içerikli kozmetik ürünleri kullanmak istiyorsanız Miss W ürünleri bu ihtiyacınızı karşılayabilir çünkü %100 organik olmasa da içeriğinin %98 gibi bir kısmı doğal birleşenlerden oluşuyor. Miss W ürünlerinden 125 Fatal Red rengi de yine aynı başarılı içeriğe sahip güzel bir kırmızı renk. Ateş kırmızısı gibi içerisinde hafif turunculuk barındıran ve günlük kullanımda bile hiç abartı durmayacak bir renk.

Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red Yapısı

Öncelikle ürün kesinlikle kurşun içermiyor. Birçok rujun en büyük zararı ağır kurşun içeriyor olması. Ruju yeme ihtimalinizin çok fazla olduğunu düşünürseniz son derece önemli bir özellik olduğunu daha iyi anlarsınız. Aynı zamanda Miss W Rouge a Croquer Ruj zeytinyağı ve kakao yağı içerdiği için dudağınızı kurutmuyor hatta gün boyu nemli kalmasını sağlıyor.

Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red Kullanıcı Yorumları

İçeriği temiz ve oldukça kalıcı bir ürün olması nedeni ile özellikle kozmetikte içeriği takıntı haline getirmiş bayanlar tarafından son derece beğenilen bir ürün. Bununla birlikte ambalajı oldukça tatlı, Miss W ürünleri ambalajları ile de pek çok kişiden tam not almış durumda. Ürün ambalajlarının da pek çok yeri kalın kartondan üretiliyor.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için yorumda bulun

    Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Miss W Rouge a Croquer Ruj No 125 Fatal Red İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.