Neutrogena Ayak Bakım Kremi Yorumları

Neutrogena nemlendirme anlamında en iyi markalardan bir tanesi. Özellikle ayak bakım kremleri kullanıcılar tarafından tam not almış diyebiliriz. Piyasa da pek çok muadili olsa da özellikle kurumuş ve yıpranmış ayaklar için oldukça başarılı bir ürün olduğunu hatırlatmak gerekir.

Neutrogena Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Neutrogena Ayak Bakım Kremi kullanıcıları özellikle hasar görmüş, sertleşmiş topukların bu krem sayesinde iyileştiğini pek çok mecrada paylaşmaktadırlar. Ürün ambalaj olarak çok albenili değil, kokusu çok tatlı değil ancak işlevi son derece iyi. Kışın soğuktan ve sürekli kapalı kalmaktan dolayı sertleşen, kabuk bağlayan ve hasar gören ayaklarınızı hızlıca onarmaktadır. Yine aynı şekilde özellikle yaz aylarında kızgın kumlara basmak da topuklara da aşırı kuruluğa sebep olmaktadır. Bu nedenle yaz kış ihtiyaç duyacağınız bir üründür ve işinde oldukça başarılıdır. Kullanıcılar özellikle ayak törpüsünden sonra çok daha hızlı emildiğini ve daha hızlı sonuç verdiğini belirtmiştir.

Neutrogena Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Neutrogena Ayak Bakım Kremini isterseniz ayak törpülemeden sonra isterseniz de hiç törpüleme yapmadan kullanabilirsiniz. İki türlüde etki edecektir ancak törpüleme sonrası çok daha başarılı bir işlem çıkartacaktır. Ayrıca ayak kreminizi gece yatmadan sürüp bir süre emilmesini bekledikten sonra kalın, pamuklu çoraplar giyerek uyuyabilirsiniz. Sabah kalktığınızda bu işlem size bir sürpriz hazırlamış olacak ve çok daha yumuşak topuklarla güne başlayacaksınız. Tabi bu yöntem yaz ayları için pek de kullanışlı değil. Bu nedenle yaz aylarında ayak kreminizi sürdükten sonra ya tamamen emilmesini bekleyebilir ya da daha ince bir çorapla uyuyabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında deniz tatili yapıyorsanız tuzlu suyu vücudunuzdan tamamen attıktan sonra kremi uygulayıp tamamen emilmesi için yarım saat bekleyiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kübra dedi ki:

  Topuk çatlakları için en iyi krem bence.
  Yaz aylarında ayaklarım çok çatladığı için kullanıyorum.
  Yoksa açık ayakkabılar da çok çirkin duruyor.

 2. Aidefhcj dedi ki:

  Ayaklarımda mantar oluşumu var ama iyi gelir mi acaba?

 3. paKaoo dedi ki:

  Ben bu ayak kremini 1 aydan beri kullanıyorum.
  Ayaklarım hep pütür pütürdü.
  Çok fazla yürüdüğüm için su toplayıp duruyordu.
  Bir süredir eskisi gibi yürümüyorum. Belki onun da etkisi vardır ama çok rahatlattı.
  Eski sertlik kalmadı.

 4. Aydan dedi ki:

  Bu kreme bayılıyorum resmen. Özellikle ayın oğlak burcunda olduğu zamanlarda ayak bakımı yapmanızı önerebilirim.