NYX Conceal Correct Contour Palette İncelemesi- Kullanıcı Yorumları

NYX ülkemizde bir süredir olsa da en güncel ve en çok sevilen ürünlerini Türkiye’ye göndermiyordu. Ancak geçtiğimiz aylarda Boyner mağazalarına neredeyse tam dolu stantlar kurmaya başladı. Sevdiğiniz tüm ürünleri artık bulabileceksiniz.

NYX Conceal Correct Contour Palette Kullanıcı Yorumları

NYX Conceal Correct Contour Palette hem conceler olarak kullanabileceğiniz hem kontur uygulaması yapabileceğiniz 3 farklı cilt tonuna hitaben hazırlanmış 3 farklı tonda kapatıcı paletidir. Pek çok ihtiyaca yönelik renk seçeneklerini içerisinde bulundurması, krem formunda olması nedeniyle kolay uygulanması ve kaliteli bir ürün olması sebebi ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir kontur paleti. Yurt dışında zaten çok sevilen ve çok tutulan bir ürün olduğunu biliyorsunuzdur.

NYX Conceal Correct Contour Palette Kullanımı

Ürün içerisinde 6 farklı renk tonunda 6 farklı ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmıştır. Krem formunda olduğu için en iyi kullanım önerisi kontur fırçaları ile gerekli bölgelere uygulanmasıdır. Sonrasında dilerseniz fırça dilerseniz de makyaj süngeri yardımı ile ürünü cildinize yedirebilirsiniz.

Hem aydınlatıcı, hem kapatıcı hem de gölge yapmak için oldukça başarılı renklere sahiptir. Renklerin birbirine kolayca karışıyor olması ise kontur yapmak isteyenler için oldukça avantajlı bir hal alıyor. Bununla birlikte kapatıcılıkları ve kalıcılığı ise orta derece denilebilir. Hem gündüz hem de gece makyajınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. NYX Conceal Correct Contour Palette İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için yorumda bulun

    NYX Conceal Correct Contour Palette İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak NYX Conceal Correct Contour Palette İncelemesi- Kullanıcı Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.