Özcan Tekdemir’in Güzelliğinin Sırları

Bembeyaz ve pürüzsüz cildi ve yoğun bakır içeren kızıl saçlarıyla adından ve oyunculuktaki yeteneğinden sıkça söz ettiren Özcan Tekdemir her daim bakımlı ve zarif görünen bayan oyunculardan biridir. Kızıl saçlarıyla görür görmez dikkatleri üzerine çeken Tekdemir bembeyaz cildi ile saçlarındaki uyumu oldukça iyi dengelemiş durumda. Açık renk cildini korumak ve cilt lekelerine karşı korumak için doğal yöntemler ve yoğun koruma etkili güneş ürünleri kullanan oyuncu cildinin temizliğine de azami ölçüde dikkat göstermektedir. Her zaman bakımlı ve güzel görünen oyuncu cildini canlı ve genç tutabilmek için kaliteli ürünlerle beraber cilt yenileyici ve bakım yapan ürünleri de kullanmaktan çekinmiyor.

Özcan Tekdemir’in Kırmızı Tutkusu

Saç renginde kullandığı yoğun bakır içeren kızıl tonlar cildine çok yakıştığı için makyajında da kırmızı ve tonlarını sıklıkla kullanmaktadır. Kırmızı ve çarpıcı rujlar ile her daim gözler önünde olan oyuncu dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bakışlarındaki masumiyetle kırmızıya cezbedici bir masumiyet katan oyuncu aynı zamanda oldukça çekici bir görünüme kolayca sahip olabilmektedir. Kırmızının cesaret isteyen ve herkeste aynı etkiyi yaratmayan yapısına rağmen bu rengi oldukça güzel taşımaktadır. Yanaklarında kullandığı çok hafif kırmızı allığı ve bordo rujlarıyla mükemmel bir görünüme kavuşmaktadır. Dolgun dudaklarını cesurca kırmızı rujlarla renklendiren oyuncu kusursuz gülümsemesiyle de güzelliğine güzellik katmaktadır.

Gülümsemesiyle Gözlerinin İçi Gülen Oyuncu Özcan Tekdemir

Cesur renk seçimleri ve kendine olan özgüveni sayesinde kolayca fark edilen bir oyuncu olmayı başaran Tekdemir iri kahverengi gözlerini de koyu makyajlarla belirginleştirmektedir.  Gülümsemenin pozitif etkisi cilt güzelliğine de yansıyan oyuncu bol bal kahkaha atarak kendini yenilemektedir. Gözlerini siyah kalem ile her zaman belirginleştiren oyuncu dumanlı göz makyajları ile de çekicilik kazanmaktadır. Güzellik konusunda olmazsa olmazlarından biri de kırmızı ruju gibi siyah eyelineridir .  Açık renk bir cilde sahip olduğu için alerjik reaksiyonlara açık bir yapısı olan oyuncu cildine doğal ürünleri kullanmaya özen göstermektedir. Cilt lekeleri oluşmaması için cildini mutlaka temizleyen ve bol bol su içen Tekdemir geceleri makyajla uyumamaya dikkat etmektedir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özcan Tekdemir’in Güzelliğinin Sırları için yorumda bulun

    Özcan Tekdemir’in Güzelliğinin Sırları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özcan Tekdemir’in Güzelliğinin Sırları için ilk yorumu yapabilirsin.