Physicians Formula Argan Wear Blush İncelemesi ve Yorumları

Physicians Formula ürünleri genellikle eczanelerde satılan, mineral kozmetik sınıfına giren ve yüksek oranda bitkisel içerikli olan bir markadır. Physicians Formula Argan Wear Blush yine aynı şekilde temiz içerikli bir allık olup Argan yağı içermektedir. Hem kozmetikte hem de cilt bakımında son dönemlerin trendi haline gelen Argan yağını allık ile birleştirmek oldukça akıllıca bir seçim olmuş.

Physicians Formula Argan Wear Blush Yapısı

Physicians Formula Argan Wear Blush tıpkı diğer tüm Physicians Formula ürünleri gibi çok renkli, eğlenceli görünümü olan, ambalajı ile insanı büyüleyen hatta kullanmaya kıyılamayan bir allık. Bu nedenle pek çok kişi kullanmadan önce bol bol fotoğraf çekmektedir.

Ürünün pigmentasyonu orta derece denilebilir. Sebebi ise temiz içerikli bir ürün olmasıdır. Renkleri pek çok cilt tipine uygun olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu allık bir miktar tozutma yapabilir ancak bu kullanımınızı güçleştirecek kadar değil. Eğer temiz içerikli bir ürün kullanmak istiyorsanız birkaç küçük ayrıntıya katlanmanız gerekecektir.

Physicians Formula Argan Wear Blush Kullanımı

Kapatıcı ve fondöteninizi uyguladıktan sonra fırçanıza yetecek miktarda allığı aldıktan sonra aynaya bakarak gülümseyin ve elmacık kemiklerinizin belirginleştiği yerin bir santim aşağısına ürünü uygulayın. En başarılı noktayı bu taktik ile bulabilirsiniz. Ürün gün boyu cildinizde kalmayabilir bu nedenle arada bir tazelemekte fayda var.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Physicians Formula Argan Wear Blush İncelemesi ve Yorumları için yorumda bulun

    Physicians Formula Argan Wear Blush İncelemesi ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Physicians Formula Argan Wear Blush İncelemesi ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.