Revlon Kalem Ruj İncelemesi

Revlon Kalem Rujlar Revlon markasının en çok satılan ürünlerinden bir tanesi. Revlon Kalem Rujlar zengin renk seçeneği sahip, içerisinde hem mat bitişli hem de parlak bitişli renkleri olan oldukça kullanışlı ürünler. Üstelik uygun fiyatlı ve başarılı bir kozmetik ürünü olmasının yanı sıra pek çok zaman da indirime girerek daha uygun fiyatlara gelmektedir. Fakat indirim dönemleri de stok bulmak biraz sıkıntı olabiliyor.

Revlon Kalem Ruj Yapısı

Revlon Kalem Rujlar, kremsi yapıları ile oldukça kolay sürülen, kaleme benzer hafifçe sivrilen ucu sayesinde sürülürken dışarı taşmayan hem kullanışlı hem de ergonomik bir makyaj ürünü. Renk seçeneğinin fazla olması ve kullanacak kişinin zevkine bağlı olarak hem son dönemlerin favorisi olan mat bitişli hem de yaz sezonunda tahtı yeniden ele geçirecek gibi görünen parlak bitişli rujları mevcut. Ten renginize göre favori rujunuzu seçebilirsiniz.

Revlon Kalem Ruj Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların neredeyse tamamına yakını Revlon Kalem Rujlardan memnun gibi görünüyor. En çok beğenilen özelliği kolay sürülmesidir. Ayrıca Revlon Kalem Rujları kalem tıraş ile açmanıza gerek yok. Asansörlü mekanizması ile çevirdikçe daha fazlası çıkıyor bu nedenle kullanımı çok pratik. Bununla birlikte hem kalıcılığı hem pigmentasyonu hem de nemlendirme özelliği çok güçlü olduğu için çok seviliyor. Bu nedenle makyaj çantanızda bir tane bulundurmanız çok işinizde yarabilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Revlon Kalem Ruj İncelemesi için yorumda bulun

    Revlon Kalem Ruj İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Revlon Kalem Ruj İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.