Rimmel Apocalips Ruj İncelemesi Nasıl Bir Ruj?

Rimmel London Apocalips Ruj, Rimmel markasının çok uzun süredir barındırdığı likit ruj koleksiyonudur. Eğer yoğun renkli ve pigmentasyonu yüksek rujları seviyorsanız bu likit ruj tam size göre.

Rimmel Apocalips Ruj Yapısı Nasıl?

Rimmel Apocalips Ruj, son derece yoğun bir renk yapısına sahip. Tüm renkleri için aynı yoğunluk söz konusu. İsterseniz kırmızı isterseniz nüde renge yakın olan pembe, hepsi aynı yoğun renk yapısına sahiptir ve bu nedenle diğer rujlara göre daha uzun süre kalıcılık gösterirler. 5.5 ml içeriği ile de uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. Üstelik fiyatı 14.50 TL yani hem yoğun renkli, hem kalıcı hem de uygun fiyatlı bir ruj arıyorsanız Rimmel Apocalips Rujlardan bir tanesini mutlaka denemeli ve performansını görmelisiniz.

Rimmel Apocalips Ruj Nasıl Uygulanır?

Rimmel Apocalips Ruju uygulamak için mutlaka dudak kalemi kullanın. Dudağınızı önce benzer renk ile çerçeveleyin. Ardından Rimmel Apocalips Ruju uygulayın. Rimmel Apocalips Ruj yapısı gereği akışkan olduğu için çerçeve yapmak dışarı taşırmanıza engel olacaktır. Ardından bir peçete yardımı ile iç kısımdaki fazlalığı emin ki ruj dişlerinize yapışmasın. Uzun süre kalıcı ve yoğun pigmentli olmasına rağmen mat bir ruj değildir fakat çok parlak olduğu da söylenemez. Orta derece olan parlaklığı ile hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür Rimmel Apocalips Ruj

 

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rimmel Apocalips Ruj İncelemesi Nasıl Bir Ruj? için yorumda bulun

    Rimmel Apocalips Ruj İncelemesi Nasıl Bir Ruj? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rimmel Apocalips Ruj İncelemesi Nasıl Bir Ruj? için ilk yorumu yapabilirsin.