Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra Rimmel London Ürün İncelemesi

Bronzlaştırıcı pudra önerilerinin ilk sıralarında Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra Rimmel yer almaktadır. Cildinizi parlatmayan, kapatıcılık özelliği bulunan 3 renk pudra son derece kullanışlı.

Rimmel Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra, özellikle yaz aylarında kadınların gözdesi olan bir ürün. Yazın gelmesi ile bronzlaşan yüzlere güneş dokunuşu tadında bir ışıltı gerektiğinden imdada bronzlaştırıcı pudralar gelmektedir.

Rimmel Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra Nasıl?

Rimmel Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra içerisinde üç farklı tonda bronzlaştırıcı taşımaktadır. Çok açık ton bronz, orta ton bronz ve çok koyu ton bronz olacak şekilde üç renk yan yana sıralanmıştır. İçeriğinde bulunan ışıltılar sim gibi olmadığı için sadece ışıkta kendini gösteren parıltılar olarak sizi disko topuna döndürmeyecektir. Hem gündüz hem de gece makyajınızda kullanabileceğiniz bir ürün. Ayrıca çok açık tenliler ürünü aydınlatıcı olarak, çok bronz tenliler ise ürünü pudra olarak rahatlıkla kullanabilirler.

Rimmel Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudra Nasıl Uygulanır?

Ürün üç renkten oluştuğu için dilerseniz fırça yardımı ile üç rengi birbirine karıştırarak sürebilirsiniz. Dilerseniz de sadece bir renge yoğunlaşarak teninize uyan rengi kullanabilirsiniz. Ayrıca açık tenliler bu ürünün içerisinde bulunan en açık tonu aydınlatıcı olarak sadece elmacık kemiklerinin üzerine uygulayabileceği gibi, koyu tenliler ürünün tüm renklerini karıştırarak pudra olarak da kullanabilirler. Ayrıca yazın akşamları uygulayacağınız gece makyajında Rimmel Sunshimmer Bronzlaştırıcı Pudrayı kontur yapmak içinde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan açık ton, koyu ton ve orta ton tek bir paketin içerisinde mevcuttur. Yapmanız gereken ince bir fırça yardımı ile ürünü kullanmaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merve dedi ki:

  Rimmel bir an önce Türkiye’de de mağaza açmalı.

 2. Josephbug dedi ki:

  Rimmel sunshimmer bronzer fiyatlarının pahalı olduğunu söyleyen arkadaşlar neden böyle diyor anlamıyorum.
  Pek çok marka ile benzer fiyatları.
  Üstelik son derece kalıcı ve çok daha uzun yıllar kullanılabilir.

 3. Yasemin dedi ki:

  Genellikle yaz ayları için tercih ediliyor ama ben kışın daha çok seviyorum.
  Artık bronzluğum azalmaya başladığında bir renk veriyor.
  Yüzü aydınlık gösteriyor.

 4. Zemzem dedi ki:

  Sunshimmer bronzlaştırıcıyı çok seviyorum ama ne yazık ki Türkiye’de mağazalarda bulamıyorum.
  Mecburen internetten sipariş veriyorum.
  Keşke mağazalarda da satılsa.

  Not: Eğer beyaz tenliyseniz önermiyorum.

 5. SidneyJal dedi ki:

  Ürün aslında pudra ama ben allık gibi kullanıyorum. Yüzüme hafif renk vermek ve daha ince göstermek için. Renk tonlarını beğeniyorum. Kullanacaklara kalın fırça ile kullanmalarını tavsiye ederim.

 6. Aylin dedi ki:

  Sunshimmer bronzlaştırıcı pudranın kapatıcılık özelliğine bayılıyorum.

 7. Tad dedi ki:

  Sade makyajı sevenlerin uzak durması gereken bir bronzer. Çok parlamasından hiç haz etmiyorum.