Rosense Doğal Gül Suyu Nasıl Bir Ürün? Cilt Temizleme İçin Kullanılır Mı?

Cilt bakımının en temel ürünlerinden olan canlandırıcı ve nemlendirici toniklerdir. Rosense gül suyu da sabah akşam kullanıldığında cildi hem temizler hem de daha aydınlık ve canlı görünmesine yardımcı olur. Gül suyu denildiğinde mide bulantısı ve hatta baş ağrısına neden olan ağır kokulu gül suları gibi olamayan Rosense gül suyu özellikle yaz aylarında buzdolabında saklandığında bu ekşi kokunun oluşmasını engeller. Ayrıca serin serin cilde sürüldüğünde etkisi daha net görülecektir.

Rosense Doğal Gül Suyu Alerji Yapar mı?

Rosense gül suyu tamamen doğal bir ürün olduğu için çok nadir de olsa aşırı hassas cilde sahip olan kişilerde kızarıklığa neden olmaktadır. Genel olarak farklı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Doğal bir ürün olduğundan etkisini görmek için sabırlı olmak gerekmektedir. Düzenli kullanımlarda cildi sıkılaştırıp gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Doğal ve hafif yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve gün boyunca ekşi ekşi gül suyu kokmanızı engeller. Sabah akşam günde iki kez kullanıma uygundur. Ayrıca buzlukta buz kalıplarında dondurarak sabahları cildinize sürdüğünüzde yüzünüzdeki şişliklerin azalmasına yardımcı olur.

Rosense Doğal Gül Suyu Nerelerde Kullanılır?

Rosense gül suyu tamamen doğal bir ürün olduğu için göz çevresinde de rahatlıkla kullanılabilir. Hatta gözaltı morluklarına da oldukça iyi gelmektedir. Düzenli kullanımda cilt yüzeyindeki küçük kusurların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Kuru ve hassas bir cilde sahipseniz Rosense gül suyunu tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. Ağır ve yoğun olmayan kokusu sayesinde rahatsız olmazsınız. Kötü ter kokularının önüne geçmekte de faydalıdır. Cilt bakımı için kullanılan nemlendirici ve canlandırıcı toniklerle kıyaslandığında fiyat olarak da oldukça avantajlı olan ürüne hemen her yerden ulaşmak da oldukça kolaydır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özge Güneş dedi ki:

    Hiç etkili bir ürün değil. Evet, çok güzel kokuyor ve kokusu ile kendine çekiyor ama beğenmedim.