Rüveyda Öksüz’ün Güzellik Sırları

Rüveyda Öksüz tescilli bir güzel olduğu için görünüşüne ve fiziğine oldukça dikkat eden bir isim. Güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra yaşanan halk olaylarının da etkisiyle bir süre arka planda kalan genç ve güzel bayan oyunculuğu ile ön plana başladı. Güzelliğinin yanı sıra etkili oyunculuğu ile de geniş bir hayran kitlesine ulaşan Rüveyda Öksüz’ün diyet hayatında hiç yer almasa da formunu korumak için kullandığı yöntem bol bol yürüyüş yapmak. Spor yapmaktan da vazgeçmeyen genç oyuncu için yemek yemekse büyük bir keyif. Disiplinli yapısı ve başarma hırsıyla güzelliğinin yanı sıra kültürlü ve nazik bir yapıya sahip.

Rüveyda Öksüz Cilt Bakımında Doğal Ürünler Kullanıyor

Hassas ve alerjik bir cilt yapısına sahip olan Rüveyda Öksüz kimyasal cilt bakım ürünlerini alerji yapmaları sebebiyle kullanamamaktadır. Bunun yerine evde kendi hazırladığı doğal ürünlerle cilt bakımı yapan Öksüz haftada iki üç kez suyla incelttiği elma sirkesiyle cildine masaj yaparak tonik yerine kullanmaktadır. Ballı maskeler yaparak cildini yenileyen Rüveyda Öksüz normal hayatında ağır ve yoğun makyaj yapmaktan kaçınmakta ve cildini dinlendirmeyi tercih etmektedir. Ne kadar yorgun olursa olsun makyajını temizlemeden uyumayan ve sonrasında bir canlandırıcı tonik yardımıyla cildine bakım yapan güzel oyuncu her zaman genç ve güzel görünebilmek için buna çok dikkat etmektedir.

Dudaklarında Çarpıcı Renklerle Dikkat Çeken Bir Etki Yaratıyor

Büyük ve kalın dudaklarını ön plana çıkartmayı seven oyuncu koyu renkli ve yoğun yapılı rujları tercih etmektedir. Kırmızı ve bordo en çok kullandığı renkler olsa da açık pembe ve şeftali tonlarında rujlara da günlük makyajında sıkça yer vermektedir. Büyük kahverengi gözlerini belirginleştirmek için koyu tonlardaki buğulu göz makyajını siyah eyeliner ile daha da etkileyici hale getirirken gözlerinde sürdüğü siyah kalemle bakışlarını daha güzel ve anlamlı hale getirmektedir. En sade halinde bile gözlerinde kullandığı siyah kalem ve eyeliner ile kirpiklerinde kullandığı siyah maskara yardımıyla mükemmel bir görünüme kavuşan Öksüz kullandığın ürünlerin de doğal ve kaliteli ürünler olmasına oldukça özen göstermektedir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rüveyda Öksüz’ün Güzellik Sırları için yorumda bulun

    Rüveyda Öksüz’ün Güzellik Sırları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüveyda Öksüz’ün Güzellik Sırları için ilk yorumu yapabilirsin.