Sinoz Leke Kremi İncelemesi – Sinoz Krem Kullananlar

Sinoz leke kremi, son dönemlerin en popüler ve merak edilen ürünlerinin başında yer alıyor. Kremin sosyal medyada bolca konuşulması ve Selin Ciğerci gibi önemli isimlerin reklamını yapması pek çok kişi tarafından incelenmesine neden oldu.

Sinoz yerli bir marka ve 2008 yılında kurulmuş. Günümüzde ise yurt dışında pek çok ülkeye ihracat edildiği görülüyor.

Sinoz Leke Kremi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sinoz leke kremi içeriğinde yoğun c vitamini barındırmakta. Böylelikle çeşitli dış etmenler nedeni ile oluşan lekelerin giderilmesini sağlarken cilt beyazlatmaya da yardımcı taksim escort oluyor.

30 ml olarak satılan kremin içerisinde kimyasal ürün bulunmamakta olup uzun vadede cilde zararlı olmayacağı firma tarafından ifade ediliyor. At kestanesi, papatya ve su teresi gibi tamamen doğal bitkisel maddelerden hazırlanıyor.

Sinoz kremi sabah ve akşam düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Her kozmetik ürün gibi sonuç alabilmek için düzenli kullanmak önemli olmakla beraber zaman zaman kullanmayı unutmanız sorun yaratmayacaktır.

Yüzü güzelce temizleyip kuruduktan sonra klasik nemlendiricileri sürer gibi sürüp cildin emmesini sağlayabilirsiniz. Kremi sürerken yüze hafif masaj yapmanız kan akışını da düzenleyerek aldığınız etkiyi arttırır.

Sinoz  Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Sinoz leke giderici kremin kullanım amacı ciltte oluşan lekeleri gidermektir. Güneş lekeleri ve sivilce lekeleri en çok kullanılma amacıdır. Ancak bunun dışında ağda nedeni ile oluşan kararmalar nedeni ile de tercih edilebilir. Bıyık, bikini ve kol altı kararmaları için leke giderici ve beyazlatıcı özelliği nedeni ile kullanabilirsiniz.

Leke giderici kremin etkisini görmek için en az 1 ay düzenli kullanılması gerekiyor. Cilt bir anda yenilenmediğinden dolayı kısa sürede mucizeler beklememek gerekli.

Sinoz Leke Giderici Krem Kullananların Yorumları

Sinoz krem ekşi sözlük, süslü sözlük, kadınlar kulübü gibi sosyal platformlarda sıklıkla konuşulan bir ürün. Lekeleri için bu ürünü kullanan pek çok kişi mevcut. Yorumlarda düzenli kullanımın üzerinde duruluyor. 1 hafta kullanıp sonuç almayı beklemek hayali oluyor. Ancak unutmamalısınız ki her krem herkeste aynı sonucu vermiyor. Sinoz krem kullananlar arasında memnuniyetini belirtenler kadar işe yaramadığını söyleyenler de bulunuyor.

Sinoz leke giderici krem yorumlarında uzun süreli lekeleri tamamen geçirmese dahi %60-80 aralığında iyileşmelere neden olduğu var. Ayrıca kremi sadece nemlendirici olarak kullananlar da mevcut.

Sinoz kremi kullanan ünlüler konusunda net bilgiler bulunmamakla beraber Selin Ciğerci bu kremi kullandığını ifade etmiştir.

Sinoz Krem Nereden Alınır?

Sinoz markası sağlık bakanlığı onaylı bir marka. Bu nedenle kullanırken en azından zararlı olmadığını biliyoruz ve yine sağlık bakanlığı onaylı olduğundan dolayı eczanelerde satılıyor.

Sinoz kremi eczaneler dışında, büyük aktarlardan ve internet sitelerinden alabilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitesi de bulunuyor. Yerli bir firma olduğundan dolayı site ve müşteri hizmetlerinden ulaşarak merak ettiğiniz soruları direkt olarak firmaya sormanız da çok daha kolay oluyor.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Sevim Taş dedi ki:

  Sinoz leke kremini hepsiburada üzerinden aldım. 3 kutu bitirdim. Hamilelikte oluşan lekelerim %95 oranlarında geçti. Çok dikkatli bakınca belli oluyor ama o da beni rahatsız etmiyor. Şimdi Sinoz’un nemlendirici ile devam etmeyi düşünüyorum.

  • Sude Şahin dedi ki:

   Sinoz leke kremi kullananlar arasında sizin kadar olumlu yorum yapanı gördüm. Gerçekten lekelerinize iyi geldi mi? Bende gebelik lekeleri kaldı ve bir türlü çözüm bulamadım.

  • Filiz Şahin dedi ki:

   Sinoz leke kremi ekşi yorumlarına baktığımda pek güzel yorumlar yok ama yine denemeyi düşünüyorum.