Tarte Amazonian Clay Blush Allık İncelemesi ve Yorumları

Tarte markası hala Türkiye’ye gelmemiş olan ancak Türkiye’deki her makyaj sever tarafından çok sevilen ve pek çok kişi tarafından da kullanılan bir ürün. Kimileri yurtdışı seyahatlerinde yanlarında getiriyor, kimileri yurtdışına giden yakınlarına sipariş veriyor kimileri ise yurtdışından alışveriş yapılmasına olanak tanıyan internet ve İnstagram mağazalarını tercih ediyor. Yani her ne kadar Tarte Türkiye’de olmasa da bulunması pek de imkânsız olmayan bir marka.

Tarte Amazonian Clay Blush Yapısı

Tarte öncelikle ambalajları ile kadınların aklını başından alan bir makyaj markası. Ardından da ürünlerinin bol çeşitliliği, ürünlerinin çok yüksek performansı bir araya gelince ister istemez en çok istenen ve merak edilen ürünler arasında yerini alıyor.

Tarte Amazonian Clay Blush da Tarte’nin diğer ürünleri gibi çok sevilen yoğun pigmentleri olan, krem gibi dokusu ve yumuşacık sürümü ile harika bir allık. Allığın en önemli özelliği ise her cilt tonuna uygun harika renkleri bulabiliyor olmanız. Bir birinden eğlenceli renkleri eğlenceli ambalaj ile de birleşince ortaya harika bir sonuç çıkıyor tabi.

Tarte Amazonian Clay Blush Nasıl Uygulanır?

Tarte Amazonian Clay Blush uygulamak için yüz yapınıza göre bir fırçaya ihtiyacınız var. Eğer yanak bölgenizde oldukça geniş bir alana sürecekseniz büyük bir fırça, eğer sadece elmacık kemiklerinize uygulayansanız da ince bir fırça kullanabilrisiniz. Ürünü bir iki geçişte cildinize adapte etmiş olursunuz.

Tarte Amazonian Clay Blush Kullananların Yorumları

Tarte Amazonian clay blus kullananların yorumları genel itibari ile olumlu. Doğal bir yapısı olması en çok beğenilen özelliği. Ayrıca pek çok kişi kalıcılığına dem vurarak farklı renk seçenekleri ile özellikle yaz aylarında vazgeçemedikleri bir ürün olduğunu söylüyor.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tarte Amazonian Clay Blush Allık İncelemesi ve Yorumları için yorumda bulun

    Tarte Amazonian Clay Blush Allık İncelemesi ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tarte Amazonian Clay Blush Allık İncelemesi ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.