The Balm Jovi Palet İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Eğer hem aydınlatıcı hem far hem de ruj bir arada bulunsun ve sizi yormasın istiyorsanız The Balm Jovi Palet sizin için oldukça uygun bir ürün olabilir.

Paletin içerisinde 12 farklı renkte far bulunuyor ki bu renklerin her biri birbirinden efsane denebilir. Her türlü makyaja uyabilecek özellikte ve renkte farlar var. Üstelik hem mat hem de yanardöner renkler bir arada kullanışmış.

The Balm Jovi Palet Özellikleri

Paletin içerisinde 12 farklı farı dışında bir adet aydınlatıcı bulunuyor. Bu aydınlatıcıyı hem elmacık kemiğinizin bir tık üzerine, burnunuza ve kaşlarınızın arasına bir tutam sürerek makyajınıza sağlıklı bir görünüm verebilirsiniz. Aydınlatıcının hemen yanında ise Don’t You Want Me isimli allık bulunmakta.

İlginizi Çekebilir: The Balm Ürünlerinin İnceleri

Pembe ile şeftali rengi arasında bir tonu olan bu allık pek çok cilt rengi ile oldukça uyumlu bir seçim olmuş. Bunların altında ise kırmızı ve şeftali tonlarda iki farklı krem ruj bulunmaktadır.

The Balm Jovi Palet Kullanışlı Mı?

Paletin içerisinde bulunan krem rujlar yapı olarak biraz sert gelebilir size bu nedenle parmakla sürmek de aslında pek zor olmayacaktır. Parmakla sürmeyi denerseniz biraz hafif bir renk alabilirsiniz ancak ruj fırçası ile çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Genel olarak ince ve dikdörtgen bir palet ile fondöten ihtiyacınız haricinde her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Jovi Palet İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları için yorumda bulun

    The Balm Jovi Palet İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Jovi Palet İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.