The Balm Hawaii Makyaj Paleti Nasıl Bir Ürün? İçerisinde Neler Var?

The Balm Hawaii Palette harika bir makyaj paleti. The Balm markasının bu ürünü sayesinde tek bir pakette hızlı makyaj yapımı için gerekli tüm makyaj ürünlerini bulabilirsiniz.

Makyaj sevenlerin bir numaralı markalarından birisidir The Balm kozmetik ürünleri. Çünkü fiyatının çok çok üzerinde kalitesi vardır. Yeni ürünler ve yeni renkler ile sadık müşterilerini sürekli mutlu etmektedirler. Ayrıca birbirinden başarılı dizayn edilmiş ambalajları nedeni ile her kadın çantasında bir parça The Balm ürünü bulunsun ister.

The Balm Hawaii Palette Ürün Özellikleri

The Balm markası çıkarmış olduğu birbirinden kullanışlı ve mükemmel renklere sahip paletleri ile ün salmış diyebiliriz. Bu nedenle bu markanın en çok rağbet gören ürünleri paletleridir. The Balm Hawaii de bu paletlerden bir tanesi. Paleti çantanıza atıp her yerde kullanabilirsiniz ki bu nedenle seyahat temalı bir ambalajı vardır. Paletin içerisinde far bazı olarak da kullanabileceğiniz bir aydınlatıcı, bir adet dumanlı gri far, bir adet ıslak olarak eyeliner olarak uygulayabileceğiniz ya da kuru olarak gölgelendirme işleminde kullanabileceğiniz bir far bulunmaktadır. Son olarak bu kombinasyona çok yakışacak olan bir adet pembe allık mevcuttur. Tabi paletin içerisinde bir de tüm bunları uygulamanızı kolaylaştıracak büyük bir ayna bulunmaktadır.

The Balm Hawaii Palette Fiyatı?

Çantanıza hatta cüzdanınıza sığdırabileceğiniz bu kadar küçük bir palet içerisinden bu kadar fazla ve kullanışlı ürünün çıkması sizi şaşırtabilir. Üstelik bu her makyaj çantasına lazım ürünün fiyatı 35,00 TL’dir. Üstelik bazı dönemlerde yüzde 50 indirime girdiğini de hatırlatmak gerekir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Hawaii Makyaj Paleti Nasıl Bir Ürün? İçerisinde Neler Var? için yorumda bulun

    The Balm Hawaii Makyaj Paleti Nasıl Bir Ürün? İçerisinde Neler Var? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Hawaii Makyaj Paleti Nasıl Bir Ürün? İçerisinde Neler Var? için ilk yorumu yapabilirsin.