The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss İncelemesi ve Yorumları

The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss dudakları dolgunlaştırma özelliği gösteren renkli bir lip Gloss yani dudak parlatıcısı. Tıpkı Victoria Secret Lip Plumper gibi dudakları sürüldüğü anda daha dolgun ve daha parlak göstermeye yarayan bir ürün ancak fiyat olarak Victoria Secret ’tan çok daha uygun ve ondan bir diğer farkı da bu ürünün farklı üç rengi olması. Yani dudağınızı dolgunlaştırırken kırmızı, pembe ve nude renklerden birini tercih edebilirsiniz.

The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss Nasıl Bir Ürün?

Bu ürünü dudağınıza sürdüğünüz anda hafif bir karıncalanma ile beraber gelen hafif acı bir tat alabilirsiniz ancak bu sizi çok rahatsız edecek kadar olmayacak. Aynı zamanda kokusu biraz şurup gibi de gelebilir. Üç farklı renk seçeneği olması kullanım alanlarını ve sıklığını da arttırıyor. Sonuçta dudağınızı dolgun göstermek için tek bir renge bağımlı değilsiniz demek oluyor bu. Akşamları kırmızı rengi, gündüz ise pembe ve nude rengini kullanmak çok akıllıca olacaktır.

The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce dudak kalemi çekmemeniz yerinde olur çünkü çok sırıtacaktır ayrıca hem kaleminizin hem de parlatıcının daha hızlı akmasına ve dağılmasına yol açabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırıcıyı silindikçe yenilemenizde fayda var. Aksi takdirde dudağınızda kalan az miktarda parlatıcı komik bir görünüme yol açacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss İncelemesi ve Yorumları için yorumda bulun

    The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss İncelemesi ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss İncelemesi ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.