Yaz Ayları için En İyi 10 Pudra Önerisi

Makyajın olmazsa olmazlarından biri olan pudra, cilt görünümü için oldukça etkili bir üründür. Makyaj sabitleyicisi ve kalıcılık arttırmak için tercih edilen pudra aynı zamanda kapatıcı özelliği de göstermektedir. Tercih edilen markaya göre oldukça etkili olabilen pudralar aynı zamanda kaliteli ve özel hazırlanmış olmalıdır. Bu nedenle tercihinizi kaliteli, sağlıklı ve biraz da özellikli pudralardan yana kullanmalısınız.

İlginizi Çekebilir: Yaz Aylarında Pudra Mı? Fondöten mi?

Yaz Aylarında Kullanılan Pudra Nasıl Olmalıdır?

Yaz aylarında makyajınızda kullanmak istediğiniz pudranın içeriği hakkında muhakkak fikir edinmelisiniz. Her şeyden önce cilt tipinize uygun olmalıdır. Cildi yağlı ya da kuru olan bayanların kullanacağını pudra aynı olmamalıdır. Cilt türünüze karar verdikten sonra içeriği hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz.

Daha çok mineralli ve nemlendirici özellik taşıyan pudraları kullanmanızda yarar vardır. Pudranızı yazın kullanırken en fazla bir kat sürmeye özen göstermelisiniz.  Yaz mevsiminde toz pudra yerine kompakt pudra kullanımı çok daha pratik ve sağlıklı olacaktır.

Uygun Fiyata Pudra Arayanlar için Golden Rose 5 Pudra

Pudraya çok para harcamak istemeyen ancak kalıcı ve etkili bir ürün kullanmayı tercih eden bayanlar Golden Rose 5 pudra ile istediklerini elde edebilir. Çok kaliteli bir duruşu olmasa da piyasadaki pahalı pek çok üründen daha iyi durumda olduğu söylenebilir.

Benzer İçerik: Pudra Kullanmanın Püf Noktaları

Kaliteli Pudra Arayışında Olanlar için Rimmel London Stay Matte Pudra

Pudraya verdiği paraya acımayan ve en kaliteli ürünü tercih eden bayanlar için Rimmel London Stay Matte pudra en iyi pudralardan biridir. Çoğunlukla yağlı ciltlere hitap etse de karma cilt sahibi olanlar da rahatça kullanabilir. Pürüzsüz bir görünüm için en kaliteli markalardan biridir.

Her Yaşa Hitap Eden Yves Saint Laurent Pudra

Cilt yaşı, pudra kullanımında oldukça etkilidir. Eğer yaşınız ilerlediyse ve daha sağlıklı, etkili bir pudra arayışı içindeyseniz Yves Saint Laurent pudra tam size göre. Uzun ömürlü, kalıcı ve rahat bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir.

Kalıcı Pudra Tercih Edenler için Estee Lauder Double Wear Pudra

Makyajında pudradan vazgeçemeyen ancak kalıcı olmadığı için zor durumda kalan bayanlar için Estee Lauder Double Wear pudra en ideal ürünlerden biri. Gün içinde yenilemeye gerek kalmadan aynı canlılıkla kalıcılığını koruyan pudra, makyajsız cilt üzerinde kullanıldığında da aynı etkiyi sağlamaktadır. Işıltı ve hoş bir görünüm kazandıran ürün aynı zamanda uygun fiyatıyla da memnuniyet sağlamakta.

 Karma Ciltler için Flormar Delux Multi Effect Powder Pudra

Cilt türü karma olan ve ne yağlı ne de kuru sınıfına dâhil edilemeyen yüzler için en uygun pudra Flormar Delux Multi Effect Powder pudrasıdır. Uygun fiyatı ile devamlı gündemde kalan ürün aynı zamanda hemen herkesin yüzünde aynı başarılı sonucu yaratmaktadır.

Sivilce Sorunu Yaşayanlar için Clinique Anti- Blemish Pudra

Cildinizde kapatmak istediğiniz ve kötü görünüme neden olan sivilceler varsa bu durumda Clinique Anti- Blemish pudra kullanmalısınız. İçindeki sıvı yatıştırıcı sayesinde sivilcelerinizin sönmesini sağlayan pudra aynı zamanda lekelerin de ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır

Doğal Görünümünü Korumak İsteyenler için Max Factor Cream Puff Pudra

Pudra kullanmak isteyen ancak kullanırken belirginliğin ortadan kalkmasını tercih eden bayanlar Max Factor Cream Puff pudrayı kullanabilirler. Ürün hem kalıcı hem yumuşak dokulu hem de oldukça kaliteli bir içeriğe sahip. Cildi besleyen ve nemlendiren dokusuyla pek çok pudradan daha sağlıklı olduğu da söylenebilir.

Yağlı Ciltler için Loreal True Match Pudra

Yüzünüzde yağ oranı fazlaysa ve fondöten kullanmanız söz konusu değilse bu durumda Loreal True Match pudrayı kullanabilirsiniz. İçeriği sayesinde yağ oranını azaltan pudra, farklı renk seçeneği ile hemen her cilde hitap etmektedir. Yüzünüzde yağdan kaynaklanan parlaklığı ve kötü görünümü engelleyen pudra aynı zamanda makyaj sabitleyicisi olarak da tercih edilebilir.

İlginizi Çekebilir: Yağlı Ciltler İçin En İyi Pudralar

Organik Pudra İsteyenler için Amway Beauty Cycle Pudra

Pek çok bayanın kozmetik kullanımı konusunda sıkıntı yaşadığı ortada. Ürünlerin içeriğini bilmeden alışveriş yapmak huzursuzluğa neden olmakta. Bu gibi durumlarda pudra tercihinizi Amway Beauty Cycle pudradan yana kullanabilirsiniz. Ürün hem sağlıklı hem de garantili bir içeriğe sahiptir.

İdeal Pudra Arayanlar için Max Studio Fix Fluid Pudra

Pek çok pudranın ortak sorunu olan sert doku Max Studio Fix Luid ile aşılabilir. Yumuşak dokusu ile cildi tahriş olmaktan kurtaran ürün aynı zamanda kapatıcılığı ile pek çok fondöteni de geride bırakmış durumda. Daha çok yağlı cilde sahip bayanlar tarafından kullanılan pudra, dokusu ve renk tonları ile en çok tercih edilen  pudralar arasında yer almaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yaz Ayları için En İyi 10 Pudra Önerisi için yorumda bulun

    Yaz Ayları için En İyi 10 Pudra Önerisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yaz Ayları için En İyi 10 Pudra Önerisi için ilk yorumu yapabilirsin.