Almeda Abazi Güzellik Sırları

Almeda Abazi, güzelliğiyle olduğu kadar sempatikliği ve doğallığı ile de bu günlerde televizyonlarda sıkça karşılaştığımız, herkesin gönlünü fethetmiş bir kişidir. Verdiği enerji ile içimizden biri imajı yaratsa dahi kendisi, çok büyük bir unvanı yani kainat güzelliği tacını, dünya tarihinde en küçük yaşta kazanmış kişi olarak aslında halkın oylamasından geçmiş gerçek bir kraliçedir.

Almeda Abazi Kimdir?

Almeda Abazi, ülkemizde bilinen adıyla Almeda, birçok kişinin hayatına katıldığı popüler bir yarışma programı aracılığıyla girmiştir. Ancak kendisinin hünerleri sadece bir yarışma programına dahil olmaktan ibaret değildir. Almeda Abazi 1992 doğumlu bir Arnavut kızıdır. Arnavutluğun başkenti olan Tiranda dünyaya gelmiş yarışmaya kadar hayatını burada devam ettirmiştir. Şöhret hayatına atılması bir düzine serüvenden ibaret olan Abazi, şehrinde gerçekleştirilecek güzellik yarışması için okuluna gelen bir jüri tarafından dikkat çekmiş ve bu dünyaya ilk adımını böylelikle atmıştır. Sonrasında, ülke birinciliği ve kainat birinciliği de peşinden gelmiş ve genç kız 16 yaşında rekor bir duruma imza atarak kâinat güzeli olmuştur. Görenlerin bir kez daha dönüp bakmasına neden olacak derece hoş ve alımlı bir yüze sahip olan o zamanın genç kızı şimdinin genç kadını, Almeda; güzelliğini neye borçlu olduğuna dair sorulan sorulara her daim öncelikle iyi bir genetikten geldiği cevabını vermiştir.

Almeda Abazi Spor Sırları

Almeda Abazi kendisiyle yapılan çeşitli röportajlarda düzgün fiziği ve güzelliğinde genetiğinden sonra en etkili olan adımın, düzenli ve bol spor yapmak olduğunu belirtmiştir. Spor yapmayı bir yaşam şekli haline getirmiş olan Almeda, pilates, boks ve jimnastikle uğraşmasının yanı sıra düzenli olarak koşuya çıkmaktadır ve iyi bir yüzücücüdür. Almeda Abazi, günde en az 2 saatini spora harcadığını belirtmiştir. Katıldığı yarışma programının fiziksel dinamiğe dayalı olması dolayısı ile spora hayatına iyice önem veren ödüllü güzel, sporun sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da kendisini çok güzel ve dinamik hissetmesini sağladığını belirtmektedir.

Almeda Abazi Cilt Bakım Sırları

Adeta bebeksi bir cilde sahip olduğu ekranlardan dahi belli, olan Almeda Abazi’nin cilt bakım ritüeli pahalı ve marka ürünlerden değil doğal sırlardan oluşmaktadır. Sürekli ekran karşısında olmasına rağmen ağır ve çok makyaj yapmaktan kaçındığını belirten Abazi, makyaj yaptığı durumlarda dahi mutlaka yüzünü çok iyi temizlediğini ve asla makyajla uyumadığını belirtmiştir. Gözeneklerinin arınması ve sıkılaşması için kullandığı ve başucundan ayırmadığı ürün ise, birçok markada çeşitleri bulunabilecek olan kaya tuzu içerikli tonikler ve nemlendiricilerdir.

Almeda Abazi Saç Bakım Sırları

Almeda Abazi birçok ünlünün aksine saç renginde trendleri yakalamaya çalışan değil, tercihini doğallıktan yana kullanan bir ünlü. Saçlarının doğal renginde olduğunu özellikle belirten güzel kadın, saçlarını korumak için çok fazla bir şey yapmadığını ancak, ekran önünde olduğu durumlarda dahi tıpkı makyajında olduğu gibi saçında da abartıdan kaçındığını belirtiyor. Yarışma süresince sürekli tuzlu su ve güneşe maruz kalan saçları en büyük darbeyi bu süreçte almış. Saçlarına kaybettiği nemi geri kazandırmak için Almeda bu süreçte, sık sık doğal yağlardan oluşan bakım maskelerine başvurmuş. Bu doğal yağlardan en çok tavsiye ettikleri ise, zeytinyağı ve badem yağı.

Almeda Abazi’nin Gülümsemesinin Sırrı

Almeda Abazi’ye güzelliğini neye borçlu olduğuna dair sorulan sorularda alınan ortak bir cevap var. Enerjisi, güzelliği ve pozitifliği her daim ekranlardan dahi izleyiciye geçen tescilli güzel, pozitif olmanın yaşlanmayı geciktirdiğine ve kişiyi her daim güzel gösterdiğine inananlardan.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Almeda Abazi Güzellik Sırları için yorumda bulun

    Almeda Abazi Güzellik Sırları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Almeda Abazi Güzellik Sırları için ilk yorumu yapabilirsin.