Pure Skin Maske Nasıl Kullanılır?

Paylaş

Oriflame’ın piyasaya sunmuş olduğu Oriflame Pure Skin Siyah Noktaları Temizleyici Maske ve Oriflame Pure Skin Arındırıcı Maske kullanımını bilerek doğru uygularsanız alacağınız sonuçlar da artacaktır.

Sağlıkla parlayan, temiz ve canlı bir cilt her kadının hayalidir. Oriflame Pure Skin Siyah Noktaları Temizleyici Maske ve Oriflame Pure Skin Arındırıcı Maske bu hayali gerçeğe dönüştürmek üzere üretilmiştir.

Oriflame Pure Skin Siyah Noktaları Temizleyici Maske Kullanımı, Uygulaması

Her cilt tipine uygun bir üründür. Yanlış makyaj uygulamaları, cildin iyi ve yeterince arındırılmamış olması ve geniş cilt gözeneklerinde biriken kir sebebiyle oluşan siyah noktalar zamanla cilde iyice yerleşir. Ciltte kötü bir görüntüye sebep olan siyah noktaların geçirilmesinde etkin bir özelliğe sahiptir.

Oriflame Pure Skin Siyah Noktaları Temizleyici Maske Nasıl Kullanılır?

Ergenlikten itibaren her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Düzenli olarak haftada 1-2 gün nemli cilde yumuşak hareketlerle masaj yaparak yedirilir. Ciltte 10-15 dakika bekletildikten sonra cilt durulanır. Özellikle ağız ve göz çevresine uygulanmasından sakınılmalıdır.

Oriflame Pure Skin Arındırıcı Maske Kullanımı

Tek kullanımlık olan paketler iki aşamalı cilt temizliği sağlamaktadır. Pure Skin Clarifying Scrub ciltte derinlemesine temizlik ve arındırma hissi yaratırken; Pure Skin Purifying Mask ise derinlemesine temizlenmiş olan cildin sivilce ve siyah noktadan dolayı oluşmuş lekelerden arınmasına, cildin parlak, canlı olmasına ve nem dengesinin ayarlanmasına yardımcı olur.

Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün fiyat açısından da benzerlerine göre ön plana çıkmaktadır.

Pure Skin Clarifying Scrub kullanımı; normal yüz yıkama jelleri gibi yüze hafif hareketlerle masaj yaparak yüzün yıkanması sağlanır. Bu sayede yüzün temizlenmesi, gözeneklerin açılmasına yardımcı olan bir üründür.

Pure Skin Purifying Mask kullanımı; 2. Aşamada ise temizlenen ve ferahlayan cildin sivilce ve siyah noktalardan kurtarmak için kullanılır. İlk aşamada yıkanıp temizlenen cilt kurulanır. Kuru cilde uygulanacak olan bu maske yüze yedirildikten sonra 5 dakika beklenilir ve ılık su ile durulanır. Bu uygulama lekelerin azalmasına ve cilde canlılık ve parlaklık sağlamasına yardımcı olur.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir