The Balm Balmshelter Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

The Balm markasının en popüler ürünlerinden birisi olan ve BB krem şeklinde kullanılan Balmshelter pek çok özelliği ile kullanıcıların vazgeçemediği kozmetik ürünleri arasında. Güzellik marketlerinde ve internette bulabileceğiniz bir ürün olan The Balm Balmshelter, farklı üç tonu olmasına rağmen her cilt tipine kolayca uyum sağlayabiliyor.

The Balm Balmshelter Kullanıcı Yorumları

The Balm Balmshelter öncelikle tüm The Balm ambalajları gibi kendini son derece sevdiren bir ürün. Ürün tıpkı BB krem gibi hem nemlendirme hem hafif orta arası tonda renk vermektedir. Bununla birlikte gözeneklerin kapanmasına da yardımcı olan bir içeriği vardır. Ürün gramaj olarak piyasada bulunan pek çok BB kremden daha fazladır. Bu nedenle ortala fiyata sahip olsa bile çok fazla tercih edilmektedir. The Balm Balmshelter’ı cildinize sürdükten yaklaşık bir dakika sonra teninize oturacak ve teniniz ile eşit rengi alacaktır. Bu nedenle sadece 3 tonu bulunmaktadır ve daha fazlasına da bu özelliğinden dolayı gerek yoktur. Ürünün kokusuz olması ve ciltte herhangi bir sivilcelenmeye neden olmaması ise artı puandır.

The Balm Balmshelter Nasıl Uygulanır?

The Balm Balmshelter kullanmadan önce nemlendirici sürebilirsiniz ancak cildiniz çok kuruysa. Eğer cildiniz çok kuru değilse buna gerek yok çünkü The Balm Balmshelter nemlendirme özelliğine sahip bir ürün. Ayrıca cildiniz yağlı olduğu halde bir nemlendiriciden sonra bu ürünü uygularsanız muhtemelen makyajınız bir saat içerisinde önce parlamaya başlayacak ardından da akacaktır. Ürünü dilerseniz parmaklarınız yardımı ile dilerseniz de fondöten fırçası ile yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ancak makyaj süngerleri ürünün bir kısmını emeceğinden BB krem tarzında ürünler için pek tercih edilen bir yöntem değildir. Ürünü tüm yüzünüze uyguladıktan sonra fondöten sürmeye gerek kalmadan makyajınıza devam edebilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büşra dedi ki:

    Bence balmshelter yağlı ciltler için harika bir renk eşitleyici. İlk kez parlaması sorunu yaratmayan bir ürün buldum.

  2. merve dedi ki:

    Rengini beğenmiyorum. Hiç pürüzsüz durmuyor.