Catrice Dudak Kalemi Nasıl? Kalıcı Mı? Nasıl Sürülür?

Catrice markası ülkemize Rossman mağazaları aracılığı ile yakın zamanda girmiş olmasına rağmen bu ürünü kullanan kişiler arasında tam bir fenomen oldu. Markanın fiyatları ortalama düzeyde olmasına rağmen ürün gamı ve ürün performansları pahalı markalara kafa tutacak cinsten. Yurt dışında da son derece meşhur bir kozmetik markasıdır. Catrice dudak kalemleri de markanın diğer pek çok ürünü gibi kullanıcılar tarafından çok fazla beğenilmektedir.

Catrice Dudak Kalemi Kullanıcı Yorumları

Dudak kalemleri dolgun ve mat görünümlü dudaklar popüler olduğundan beri tüm markaların en çok satan ürünleri arasına girdi. Kadınların son bir yıl içerisinde en çok aldıkları kozmetik malzemeleri arasında ilk üç sırada dudak kalemleri var. Pek çok dudak kalemi üreten markanın arasında Catrice de en çok tercih edilip beğenilenlerden. Öncelikle fiyatı gayet uygun, sürümü son derece yumuşak olduğu için kolay uygulanıyor. Eğer aldığınız dudak kaleminin sürüşü yumuşak değilse dudak kuruluğunuzu arttırır, kuruyan deriyi kaldırır ve dudaklarınızda son derece kötü bir görüntü oluşturur. Ayrıca uygulaması da son derece zordur. Bu nedenle Catrice kullanım kolaylığı en iyi markalardan bir tanesidir. Özellikle nüde tonlardaki kalem rujları yaz aylarında da favori olacak gibi görünüyor.

Catrice Dudak Kalemi Nasıl Kullanılır?

Dudak kalemleri dudakta oluşan kurulukları çok fazla ortaya çıkartır. Bu nedenle dudak kalemi kullanmadan önce dudak peelingi uygulamanız daha doğru olacaktır. Dudak kalemi uygulamadan önce eğer nemlendirici sürerseniz bu da dudaklarınızı mat değil, normal rujlar gibi parlak gösterecektir. Bu nedenle dudaklarınız nemlendiriciyi tam anlamı ile emdikten sonra dudak kalemi sürmenizde fayda var. Dudak kalemi ile önce dudağınızın etrafına bir çerçeve çekin fakat dışarı çok fazla taşırmayın. Ardından çerçevenin içerisini hafif hareketler ile doldurun.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Catrice Dudak Kalemi Catrice Dudak Kalemi Nasıl? Kalıcı Mı? Nasıl Sürülür? için yorumda bulun

    Catrice Dudak Kalemi Nasıl? Kalıcı Mı? Nasıl Sürülür? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Catrice Dudak Kalemi Nasıl? Kalıcı Mı? Nasıl Sürülür? için ilk yorumu yapabilirsin.