En Etkili Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Tavsiyeleri

En etkili gözenek sıkılaştırıcı krem tavsiyeleri, cildinizin gençleşmesine yardımcı olan kremlerdir. Gözeneklerinizde genişleme sorunu varsa bir süre sonra yalnızca bu şekilde kalmayacaktır.

Arkasından yağlanma, siyah nokta ve cilt problemlerini de doğuracaktır. Sıkılaştırma tavsiyeleri bu açıdan oldukça önemlidir çünkü sıkılaştırıcı krem kullananlar memnun oldukları ürünlerle sizin de sorununuza yardımcı olabilirler.

Gözenek sıkılaştırıcı kremler sayesinde sağlıklı bir düzene sokmakta zorlandığınız cildinizi daha güzel kılabilirsiniz. Bunun için hem doğru kremi seçmeniz hem de kendinize iyi gelen ürünü tercih etmeniz önemlidir.

İÇERİK İÇERİSİNDEKİLER

Vichy Normaderm

Bilhassa akne ve siyah nokta sorunu için tavsiye edilen Vichy Normaderm, kendiniz için tercih edebileceğiniz en başarılı kremlerden biridir. Genel olarak 1 aylık kullanım şartı sunan krem daha sonra yavaş yavaş etkisini göstermeye başlamaktadır.

Cildin kendini toparlaması, sivilcelerin ve benzer cilt sorunlarının çözüme ulaşması 1 ayın sonunda ortaya çıkmaktadır. Tüm bunları yaparken gözenekleri de ciddi oranda küçültmektedir.

Vichy Normaderm, gözenek sıkılaştırıcı krem Gratis gibi büyük kozmetik mağazalarında bulunmaktadır.

La Roche Posay Effaclar

Cildinizde bulunan gözenekler hızla genişliyor ve kontrol edilemez şekilde kötü bir görüntüye neden oluyorsa bu durumda La Roche Posay Effaclar kremini tercih edebilirsiniz.

Gözenekler üzerinde kısa süre içerisinde, gözle görülür bir fark yaratan ürün aynı zamanda cilt sorunlarını da çözüme kavuşturmaktadır.

Sıkı olmayan gözeneklerin neden olduğu siyah nokta, akne, yağlanma, kirlenme sorunları La Roche Posay Effaclar gibi başarılı kremlerle aşılabilmektedir. Gözenek sıkılaştırıcı krem eczanelerde bulunabilmektedir.

Differin

Differin gözenek sıkılaştırıcı krem hemen herkesin yakından tanıdığı kremlerden biridir. Temel olarak leke giderici, sivilce yok edici bir ürün olsa da Differin ile gözenek sıkılaştırıcı etkiyi yakalayabilmek mümkündür.

Birçok kişi ürünü bu amaçla kullanmaktadır. Gözle görülebilecek kadar geniş olan gözenekler, bu kremle küçülebilmektedir. Doğal olarak tedavi edici özelliği olduğunu söylemek mümkündür.

Differin, yüzde düzenli olarak kullanıldığında farkını 2 hafta içerisinde gösterebilmektedir.

Babe Gözenek Problemi

Babe markasının satışa çıkarmış olduğu gözenek problemi seti, gözenek sorunu olan kişilerin ciddi anlamda rahatlamasını sağlamaktadır. 3 ayrı üründen oluşan set, cildin gözeneklerinin sıkılaşmasını hızlandırmaktadır.

Başka bir ürün kullanmaya gerek kalmaksızın oldukça uygun fiyata temin edilebilmesi mümkün bir markadır. Babe sıkılaştırıcı krem kullananlar etkisini hemen görmeye başladığını, kısa süre sonraysa tamamıyla çözüm olduğunu dile getirmektedir.

Bioderma Gözenek Karşıtı Krem

Geniş gözenek sıkıntısından muzdarip olan kişiler için Bioderma oldukça ideal bir üründür. Genellikle bayanlar tarafından tercih edilen krem, baylar için de oldukça idealdir. Karma cilt yapısına hitap eden kremin, gözeneklerde değişime kaynaklık ettiği gözlemlenmektedir.

Hem krem hem serum şeklinde kullanıldığında çok daha etkili olan Bioderma, eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir markadır. Piyasanın biraz üzerinde fiyatlara sahip olsa da en iyi gözenek sıkılaştırıcılardan biri olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Sinoz

Cilt bakım ürünleriyle tanınan ve binlerce kişi tarafından tercih edilen Sinoz, gözenek karşıtı ürünüyle de beğeni toplamaktadır. Dışarıdan bakıldığında dahi gözenekleri görünen biriyseniz bu durumda cilt sorunlarını sık sık yaşamanız doğaldır.

Elinizden geldiğince temizlemeye gayret gösterseniz de etkisini göremezsiniz. Bu gibi sıkıntılara köklü olarak çözüm üretmek istediğinizde Sinoz’u tercih edebilirsiniz. Kullananların memnun kaldığı ürün gözeneklerde küçülmeyi hızlandırmaktadır.

Mustela

Mustela markasının cilt ürünlerinin birçok kişi tarafından memnuniyetle kullanıldığı bilinmektedir. Siz de gözenek sorununuz için ideal bir marka arayışına girdiyseniz Mustela’yı deneyebilirsiniz.

Birkaç hafta içerisinde gözeneklerinizin son bulmasını, gözle görülmeyecek kadar küçülmesini sağlayacaktır. Ayrıca kısa sürede cildinizde var olan diğer sorunların da hafiflemesine yardımcı olacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Buse dedi ki:

    Vichy gözenek sıkılaştırıcı krem fena değil. Daha iyisini bulana kadar bunu deniyorum ama evdeki yöntemlerle desteklemekte de fayda var.