Essence Liquid Ink Eyeliner Kullananlar

Kadınların bakışlarında rimel kadar etkili ve çekici olan bir kozmetik ürünü daha varsa o da eyelinerdır. Uzun ve keskin kuyruklar, kalın çizgiler kesinlikle gözleri olduğundan daha güzel, çekici ve gizemli gösterir. Bu nedenle iyi, kolay sürülebilen, hemen dağılmayan bir eyeliner bulmak çok önemlidir.

Essence Liquid ink Eyeliner Kullanıcı Yorumları

Essence Liquid ink Eyeliner piyasada bulabileceğiniz en uygun eyelinerlardan bir tanesi. Ancak kesinlikle fiyatına bakıp aldanmayın çünkü kullanıcıların neredeyse tamamı bu uygun fiyatlı ürünlerden çok memnunlar. Ürün ambalaj olarak küçük ancak her gün kullanıyor olsanız bile size aşağı yukarı 2-3 ay rahatça yetecektir. Üstelik uygulama fırçası çok kullanışlı ve boyunun küçük olmasının avantajı olarak göz kapağına çok rahat uygulanmaktadır. Üstelik kullanıcılarında belirttiği gibi akma, bulaşma ve dağılma yapmayan bir üründür. Rengi bazı markalar gibi soluk siyah ya da griye bakan siyah değil tam siyahtır. Bu da sizde daha dramatik bakışlar yaratacaktır demektir. Ürünün kendisi küçük ama işlevleri bakımından oldukça başarılıdır. Her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Demek ki çok başarılı kozmetik ürünler için yüzlerce lira vermeye gerek kalamayabilirmiş.

Essence Liquid ink Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Profesyonel makyaj artistleri makyaja her zaman gözden başlarlar. Sonra ten ve en son da dudak makyajını yaparlar. Bu nedenle siz de makyaja ilk olarak eyeliner ile başlayabilirsiniz. Tabi dilerseniz önce altına baz uygulayabilirsiniz. Ardından göz diplerinizden eyelinerın kuyruğunu önce çizin ardından göz ucunuzdan göz pınarınıza kadar olan kısımdan eyeliner ile ince bir çizgi çekin. Göz yapınıza, göz kapağı ile kaş arasındaki mesafeye göre eyelinerı kalınlaştırabilirsiniz. Yine aynı şekilde göz yapınıza ve beğendiğiniz şekle göre eyeliner kuyruğunu uzatabilirsiniz.

Essence Liquid ink Eyeliner Fiyatı

Alacağınız yere göre değişmekle beraber ortalama 9-10 TL aralığındadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Essence Liquid ink Eyeliner Essence Liquid Ink Eyeliner Kullananlar için yorumda bulun

    Essence Liquid Ink Eyeliner Kullananlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Essence Liquid Ink Eyeliner Kullananlar için ilk yorumu yapabilirsin.