Essence Shape Your Face Kontur Paleti Kullananların Yorumları

Essence gençlere yönelik renk ve ambalajları, fiyatı ve çizgisi ile tam olarak genç kızlara hitap eden bir marka. Eğer makyaj yapamaya yeni yeni alışıyorsanız doğru adrestesiniz. Ancak markanın ürün çeşidi o kadar fazla ki uzun yıllar makyaj yapan hanımlar da çok rahat bu markanın uygun fiyatlı ürünlerinden yararlanabilirler.

Essence Shape Your Face Kontur Paleti Nasıl?

Essence Shape Your Face Kontur Paleti hemen hemen tüm cilt tonları ile uyum sağlayacak renkler ile hazırlanmıştır. Palette bir kontur yapmak için bir adet bronzlaştırıcı, aydınlık vermek için bir adet aydınlatıcı ve son olarak da yanaklarınızı renklendirmek için bir adet allık bulunmaktadır. Renkler son derece hafif ve pigmentasyonları düşüktür. Bu nedenle işin sonunda tam olarak beceremezseniz bile yüzünüz palyaçoya dönmeyecektir. Makyaja yeni başlayanlar, pahalı markalara para bayılmak istemeyenler kullanabilir.

Essence Shape Your Face Kontur Paleti Nasıl Uygulanır?

Fondöten ya da BB kreminizi sürdükten sonra Essence Shape Your Face Kontur Paletinden en koyu renk olan bronzlaştırıcıyı fırça yardımı ile alıp elmacık kemiğinizin altına, birazda şakaklarınıza sürün. İkinci adım aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinizin en üst noktasına uygulayın. Son olarak bronzlaştırıcı ile aydınlatıcının ortasında kalan elmacık kemiklerinizin hafif alt kısmına allığınızı uygulayın. Aydınlatıcıyı bir miktar çenenize ve alnınızın ortasına, bronzlaştırıcıyı ise bütün kemik çizgilerinize uygulayabilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Essence Shape Your Face Kontur Paleti Kullananların Yorumları için yorumda bulun

    Essence Shape Your Face Kontur Paleti Kullananların Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Essence Shape Your Face Kontur Paleti Kullananların Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.