Hurraw Lip Balm Kullananların Yorumları

Dudak balmları, kadınlar tarafından yaz kış kullanılan ve çok sevilen kozmetik ürünlerdir. Her kadının çantasına dudak nemlendirmesine ya da renklendirmesine yardımcı olacak bir dudak balmı mutlaka bulunur. Zaten bulunmalıdır da. Dudaklarınızın ne zaman kuruyacağını bilemezsiniz.

Hurraw Dudak Balmı Nasıl Bir Ürün?

Hurraw Dudak Balmı, dudaklarınıza çok yoğun bir nemlendirme yapan dudak bakım ürünüdür. Ürün genel olarak çok fazla renklendirme gerçekleştirmez. Çilekli ya da papayalı gibi bazı çeşitleri diğer ürünlere göre biraz daha renklendirme sağlasa da asıl olarak amacı dudağı nemlendirmek, sağlıklı ve bebeksi bir görünüm kazandırmaktır. Üstelik tüm bunların yanında en popüler çeşidi olan kahveli lip balmı da SPF 15 güneş koruması içermektedir. Özellikle yazın dudaklarını da güneşin zararlı etkilerinden korumak isteyenler için özel bir üründür. Bu nedenle çantanızda mutlaka bir tane bulundurmalısınız.

Hurraw Dudak Balmı Özellikleri

Hurraw Dudak Balmın özellikleri, öncelikle organik bir ürün olmasıdır. Organik ürünleri tüm kadınlar sever. Üstelik bu tarz ürünler kullanmak hem sizin sağlığınız için hem de doğa için çok daha sağlıklıdır. Ürünün bir diğer özelliği ise Vegan olmasıdır. Yani içerisinde hiçbir hayvansal madde bulunmamaktadır. Bu da en çok içerisinde domuz yağı var mı endişesini dindiren bir özelliktir. Bunun dışında bu ürünler üretilirken hayvanlar üzerinde test de gerçekleştirilmemektedir. Yani hayvan dostu bir marka olduğunu da hatırlatmak gerekir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hurraw Lip Balm Kullananların Yorumları için yorumda bulun

    Hurraw Lip Balm Kullananların Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hurraw Lip Balm Kullananların Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.