Mayıs 2016 Kampanyalı Avon Ürünleri Kozmetik

Kozmetik ürünleri bayan ve erkek fark etmeksizin çok kullanılmaktadır. Hatta özellikle bayanların olmazsa olmazıdır. Çünkü kadınlar bakımlı olmayı ve olduğundan farklı gözükmeyi severler. Bir göz kaleminin bile kadını ne kadar değiştirdiği ortadadır. Kozmetik ürünleri ile ufak detaylarla daha bakımlı ve çekici gözükmek mümkündür. Son dönemlerde kozmetik ile ilgili kampanyalar artmıştır. Özellik mayıs ayında anneler günü olduğu için, bu güne özel kampanyalar ve indirimler mevcuttur.

2016 Mayıs Ayı Avon İndirimli Ürünler

Avon ürünleri, kadın, erkek demeden, çok fazla kullanılmaktadır. Kozmetik ürünlerinin birçok çeşidi mevcut olduğu için aranılanı kolayca bulmakta mümkündür. Anneler günü dolayısı ile bu ay pek çok markalı ürünleri, hem indirimde, hem de kampanyada olmaktadır.

Mayıs Ayı Avon Parfüm Kampanyaları Nelerdir?

İlk kampanya Avon Dreams isimli parfümden gelmektedir. Gayet hafif ve hoş kokusu olan bu parfümü alan kişiye, yanında ince zarif ve şık olan ince bileklik 2,95 TL tutarında verilir. Ayrıca 2 ila 15 sayfaları arasında yer alan ürünlerde, parfümün koyulabileceği ve çok amaçlı plastik uçlu olan, kırı görünümlü bir çanta da hediyedir.  Parfümlerde ikinci kampanya, daha dikkat çekicidir. Kampanyalı olan parfümler ise; Avon Dreams, Rare Pearls, Rare Gold, Celebre, Pur Blanca, Wish Of Love, Femme Icon, Beaty Butterfly, Ultra Sexy EDT, Little Pink Dress EDP, Incandessence EDP, Luxe Gold Blush EDP, TTA Daydream EDP, TTA Tomorrrow Kadın EDP olan parfüm çeşitleri yer almaktadır. Bu parfümlerden herhangi birini alana çiçek sepetinden, bütün ürünleri kapsayacak şekilde 15 TL indirim kuponu verilmektedir. Ayrıca 24. Sayfada yer alan Avon Luck La Vie EDP’nin tutarı 83 TL’dir. Fakat mayıs kataloguna olan bu ürün 39,95 TL tutarına düşüyor ve üstelik anında 23 TL tutarında olan Ultra Color Ruj ile birlikte. Tabi ki parfüm kampanyaları bunlarla sınırlı kalmıyor. Yine 83 TL tutarında olan Premiere Luxe EDP sadece 42,95 TL’ye iniyor ve üstelik yanında 32 TL tutarında olan eyeliner hediyesiyle. Bir diğer kampanya ise, sayfa 82 ve 83 arasından bir parfüm alana, vücut spreyi sadece 1 TL. Erkek parfümü olan Full Speed seyahat boyu parfümüne sahip olmak için de sayfa 98 ila 105 arasından 2 parfüm almak gerekiyor. Alınan bu iki parfümün yanında hediye olarak Full Speed parfümü verilmekte.

Avon Mayıs 2016 Bayan Bakım Ürünleri Kampanyaları Nelerdir?

Mayıs ayı katalogdan yapılacak olan 25 TL’lik alışverişlerde 60, 50 TL tutarındaki bakım ürünleri sadece 19,95 TL’ye alınmaktadır. Bu ürünlerin içerikleri ise; bir adet banyo köpüğü, bir adet saç kremi içeren 2’si bir arada şampuan, bir adet vücut spreyi ve bir adet nemlendirici yer almaktadır. Sayfa 58’ de yer alan 14,95 TL tutarındaki maskara alımında, 59. sayfada yer alan duş jeli 2 TL, banyo köpüğü 3 TL, göz makyaj temizleyici ise sadece 4 TL olmaktadır.  Sayfa 91’den bir vücut losyonu alana ikincisi sadece 1 TL’ye alınarak nerdeyse ürünlerin fiyatı yarı yarıya geliyor. Avon kremlerde de kampanyayı ihmal etmiyor. 13,25 TL tutarındaki gündüz kreminden, 2 adet alınması ile ödenecek olan fiyatı 26,50 TL yerine 23,90’a kadar düşürüyor. Bir diğer kampanya ise kırışıklık kreminden geliyor.20,95 TL tutarındaki kırışıkları gideren ve sıkılaştırıcı gündüz kremi de 2 adet alınması ile 41,90 TL yerine sadece 39 TL.

Mayıs 2016 Avon Erkek Bakım Ürünleri Kampanyaları Nelerdir?

Erkekler tarafından çok tercih edilen full speed parfümü, bu ay çok çeşitli kampanyalar ile geliyor. 75 TL tutarındaki parfümü, 16 TL tutarındaki 5’li tıraş bıçağı, 19,50 TL tutarındaki nemlendirici losyonu, 16,20 TL tutarındaki tıraş sonrası nemlendiricili losyonu ve 14,50 TL tutarındaki roll on dedeorant toplam olarak sadece 44,95 TL olarak satışa sunulmuştur.

Mayıs Ayı Avon Makyaj Ürünleri Kampanyaları Nelerdir?

Makyaj ürünlerindeki kampanyalara gelinecek olursa, avon yine yapacağını yapmış. Katalogdan yapılan her 25 TL’lik alışverişe özel, 94 TL tutarındaki; allık, 3D ruj ve makyaj fırçası setini 32,95 TL fiyatına kadar düşürmüş bulunmakta. Yapılan bu kampanyadaki ürünler gerçekten çok ilgi çekici ve oldukça güzel görünüyor. Bir diğer kampanya ise pudradan geliyor.  29,95 TL tutarında olan sıkılaştırılmış pudra alan herkese, maskara 19,95 TL tutarı yerinde sadece 9,95 TL ye alınabiliyor. Ayrıca sayfa 34, 35, 36 ve 37 arasından bir kozmetik ürünü seçip alan kişilere ise, gayet ilgi çekici tırnak süsleri hediye olarak gönderiliyor. Yine 68 ve 75 sayfa arasından bir ürün seçene 11,50 TL tutarındaki göz kalemi, 10 TL tutarındaki dudak balmı ve 16 TL tutarındaki likit kapatıcısı sadece 2,50 TL’ ye alınmaktadır.

2016 Mayıs Ayı Avon Saç Bakım Ürünleri Kampanyaları Nelerdir?

Mayıs ayı katalogunda yer alan 147.sayfasında 7,80 TL tutarında olan şampuan, 7,80 TL tutarında olan saç kremi ve 8,50 TL tutarındaki olan serumun üçü birlikte alındığında 24,10 TL yerine sadece 14,95 TL’ye alınması mümkündür. 171. sayfada yer alan çocuk duş bakım jellerinde ise farklı bir kampanya mevcuttur. Üç tane alınacak olan duş jeli 22,50 TL yerine tamamen 17,50 TL’ye kadar iniyor. Bir diğer kampanya ise vücut spreyinde yer alıyor. Yine üç adet alınan vücut spreyi toplam 22,10 TL yerine sadece fiyatı 20,50 TL olarak düşmüş bulunmakta. Sıradaki ise yetişkinlerin duş jeli olarak görülüyor. 6,95 TL tutarında olan duş jelinin, 3 adedi 20,85 TL yerine sadece 18,50 TL olarak belirlenmiş durumda. Banyo köpüğünde ise adedi 10,95 TL tutarında olan ürünün, 3 adet alınması dâhilinde fiyatı 32,85 TL’den sadece 29,95 TL’ye düşüyor. Bayan, erkek fark etmeksizin olan şampuanlar ise, 6,50 TL ve 3 adet alındığında 19, 50 TL yerine sadece 16,50 TL’ ye düşmüş durumda. Son olarak ise hem köpük jellerde, hem de temizleyici tonikler dikkat çekiyor. Adedi 5,20 TL olan bu ürünler ise, üç adet alınması ile 15,60’dan sadece 14,95’ e düşüyor.

2016 Mayıs Ayı Avon Fırsatları Nelerdir?

Mayıs ayı katalogunun ele alınması ile görülüyor ki, avon bu ay fiyatları bir hayli düşürmüş.  Her üründe olmasa da çoğu ürünlerinde fiyatlar ya yarı yarıya düşürülmüş, ya da güzel bir indirim söz konusu. Özellikle kozmetik ürünlerinde yer alan bu indirimlerden farklı bir şekilde yararlanılabilir. Nasıl mı? Sürekli kullanılan ürünler, şu an indirimdeyken alınarak stok yapılabilir. Böylece her ay alınan ürünlere,  daha az ücret ödenerek yedeklenmesi sağlanmış olur. Ayrıca anneler için alınacak olan ürünler de daha fazla indirim uygulanmıştır. Birçok çeşit bulunan bu katalogda, bir diğer dikkat çeken konu ise zayıflama ürünleridir. Her bölge için olan sıkılaştırıcı kremlerin fiyatları da inanılmaz düşük bir fiyatla satışa sunulmuştur. Genel olarak değerlendirmek gerekilirse ise, avon mayıs ayında yer alan ürünleri ve indirimleri ile tamamen kişileri cezp edecek gibi görünüyor.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs 2016 Kampanyalı Avon Ürünleri Kozmetik için yorumda bulun

    Mayıs 2016 Kampanyalı Avon Ürünleri Kozmetik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs 2016 Kampanyalı Avon Ürünleri Kozmetik için ilk yorumu yapabilirsin.