L’occitane Divine Göz Kremi Ne İşe Yarar? Nasıl Bir Ürün?

L’occitane Immortelle Divine Göz Kremi, içerisinde 3 gün susuzluğa dayanabilen ölmez otu bulunan oldukça başarılı bir göz kremidir. Sonuçlarını gözle görülür şekilde takip edebilirsiniz. L’occitane’ın en önemli özelliği içerisinde bulunan maddelerin çok büyük bir kısmının organik bitkilerden yapılmasıdır. Bu nedenle oldukça sevilen bir kozmetik markası haline gelmiştir.

L’occitane Immortelle Divine Göz Kremi Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Bu göz kremi içerisinde bulunan doğal özler özellikle de ölmez otu sayesinde göz çevresine hak ettiği nemi vermektedir. Bunu yaparken kesinlikle yağlanma ve ağırlığa sebep olmaz çünkü oldukça hafif ve akışkan bir yapısı var. Bunun dışında şişkinlik ve koyu halkaları 28 gün içerisinde gözle görülür şekilde azaltmaktadır.  Bununla birlikte düşük göz kapağı sorununa da iyi gelerek göz kontörü yapılanmasını desteklemektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğenilen bir ürün olduğunu söylemek gerekir. Hemen hemen bütün yorumlar olumludur. Kullanıcıların pek çoğu ürünü kullanmaya başladıkları andan itibaren göz çevresinde aydınlanma ve ışıltı gözlemlediklerini de dile getirmişlerdir. Belki de bu yorumlar ürüne şans vermek içim bir sebep olabilir. Ürün fiyatı ortalama göz kremlerinin bir tık üzerindedir ve 15 ml olarak satılmaktadır.

L’occitane Immortelle Divine Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

L’occitane markası her yerde bulunmasa da internet üzerinden satışı bulunmaktadır. Kremi oldukça küçük bir miktar elinize aldıktan sonra en iyi sonuç için ters c hareketi ile hafif tamponlar yaparak yüzük parmağınız ile göz çevrenize yedirmeniz gerekmektedir. Yalnız göz çevrenizin göz pınarı bölümünden uzak tutmalısınız. Göz kremleri göz pınarında tıkanıklığa yol açabilir. Bu nedenle göz kremlerini sürerken göz pınarı kısmını atlayarak ters c yapmalısınız. Ayrıca göz kremi kullanırken yüzük parmaklarınızı kullanmayı unutmayın.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. L’occitane Divine Göz Kremi Ne İşe Yarar? Nasıl Bir Ürün? için yorumda bulun

    L’occitane Divine Göz Kremi Ne İşe Yarar? Nasıl Bir Ürün? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak L’occitane Divine Göz Kremi Ne İşe Yarar? Nasıl Bir Ürün? için ilk yorumu yapabilirsin.