Rimmel Lip Balm Ürün İncelemesi

Rimmel London Lip Balm ürün incelemesinde Rimmel Londan markasına ait lip bal kullanıcı yorumları ve kullanım şekline ait bilgiler yer alıyor. Rimmel London Lip Balm nasıl bir ürün? Etkili mi?

Rimmel Lip Balmlar oldukça renkli ve dikkat çekici ambalajları ile piyasaya geçen sene girdiler ve çok sevildiler. Her bir çeşidinin rengi ve ambalajı farklı olan ve bu ambalajlar üzerinde rengi ile uyumlu mesajlar yazan Rimmel Lip Balm çeşitleri özellikle genç kızlar tarafından çok sevildi.

Rimmel Lip Balm Ne İşe Yarıyor?

Rimmel Lip Balmların asıl vaadi eğlenceli ve renkli bir şekilde dudakların nem dengesini korumak ve dudağa bakım yapmak. Aslında renkli ve eğlenceli olma kısmını çok iyi başardılar çünkü gerçekten son derece renkli ve eğlenceli bir koleksiyon oldu. Ancak nemlendirme ve bakım yapma vaatleri rakiplerinin bir tık aşağısında kaldı denebilir. Eğer dudaklarınızda aşırı kuruluk yoksa ve beklentiniz hafif renk vermesi ise Rimmel Lip Balm bunu yerine getirebilir. Ancak hafif renk vermesinin yanı sıra yoğun nem versin, dudaktaki çatlakları gidersin istiyorsanız bu ürün pek size göre değil. Farklı ürünler denemenizde yarar var.

Rimmel Lip Balm Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların bu ürün hakkındaki ilk yorumları birbirinden tatlı ve dikkat çekici ambalajları üzerine olmuştu ve çok sevilmişti. Ancak bir süre sonra bu ambalaj ile kahve yanında bol bol fotoğraf çekildi ve heves alındıktan sonra kullanıcılar nem desteği beklemeye başladır. Fakat üründen yeterli nem desteğini ve dudak onarım faaliyetini alamadıkları için sadece sıradan günlerde dudak renklendirici olarak kullanmaya başladılar.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rimmel Lip Balm Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    Rimmel Lip Balm Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rimmel Lip Balm Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.